Wpis z mikrobloga

Ze względu na to że niedługo dodatek to postanowiłem zrobić 100% w #cyberpunk2077 i mam taki problem, że nie wchodzą mi 3 aczki a resztę mam już done. Demon w maszynie, szybcy i martwi i w samą dwudziestkę. Próbowałem na różnych przeciwnikach, wyszło już X aktualizacji a te achievementy nadal nie chcą wejść. Gram na PC, support GOGa ma #!$%@? i nawet nie odpisali na X zgłoszeń. Jakieś rady?

#pcmasterrace #grajzwykopem
  • 7
@imargam_2137: Człowieku, czego ty się spodziewasz? CDPRowi inwestycja zwróciła się na samych preorderach, wydali zabugowanego bubla z którego wycięli gotową już grę bo zarząd postanowił żeby to #!$%@?ć bo tak bo mają Keanu i teraz trzeba robić grę na nowo, a ty jeszcze chcesz żeby oni tą grę łatali jak już inwestorzy są zadowoleni?

Pogódź się z tym że CDPR już nie jest żadnym zbawicielem polskiego gamedevu tylko kolejną chciwą korporacją
Obecny Cyberpunk był robiony przez kompletnie inną ekipę niż W3. Takie jest ich prawdziwe oblicze.


@supra107: W sumie czuć bo gameplay (szczególnie strzelanie) w Cyberpunku jest dużo przyjemniejszy niż drewniana walka w W3.
@Varelse: No przecież Ci ludzie z managmentu, którzy się ostali się z czasów Wiedźminów to byli główną przyczyną problemów Cyberpunka xD Tam nawet robili jakieś śledztwo i wyszło, że ten główny reżyser od Wiedźminów to się znęcał na pracownikach itd. i wreszcie go #!$%@?. Badoski, który lajkował tweety hejtujące Sony za wycofanie CP z PS Store i który w zasadzie bezpośrednio odpowiadał za ten cały syf związany z Cyberpunkiem. Na szczęście