Wpis z mikrobloga

Wiecie jaki naprawde jest problem z tatuazami?
Ich wlasciciele xD
A wlasciwie to, ze uzywaja tatuazu jako pretekstu zeby #!$%@? o sobie. Ostatnie kilka lat to jakas plaga ludzi, ktorzy przy pierwszym poznaniu musza pokazywac swoje malunki i objasniac mi ich znaczenie.

Tak wiem, masz drzewa i wilka bo kochasz lasy i wolnosc, tak wiem te wspolrzedne geograficzne to miejsce gdzie sie urodziles a strzalka czy tam symbol nieskonczonosci bo kochasz minimalizm i siebie. To ostatnie wiem nie po tatuazu tylko tego, ze znam cie od 30 sekund a Ty juz mi to wszystko powyzsze powiedziales. Tak, wiem, troche bolalo ale sie dalo wytrzymac. Tak, dokladnie tak jak myslalem - zrobil ci go znajomy za pol ceny, hehe.

#bekazpodludzi
  • 18
Ostatnie kilka lat to jakas plaga ludzi, ktorzy przy pierwszym poznaniu musza pokazywac swoje malunki i objasniac mi ich znaczenie.


@yhbgrobdoivbvwamsv: dziwne, sam nie mam tatuazy, ale za to wielu moich znajomych ma pelno tatuazy na ciele i nie zauwazylem nigdy zeby przy poznawaniu ktos obnosil sie z tym i "objasnial znaczenie"
czyli standardowy wykop, piekna historia jak na cos co sie nigdy nie wydarzylo ( ͡º ͜ʖ͡
czyli standardowy wykop, piekna historia jak na cos co sie nigdy nie wydarzylo ( ͡º ͜ʖ͡º)


@tajek: xD a standardowy wykopek ktory nie umie czytac ze zrozumieniem xD

Szukasz chyba kolejnej dramy aby ci klepali te plusy na wykopie. Nie wiem po #!$%@?.


@pozdroxxx666: o #!$%@?, kolejny - napisal cos na wypoku zeby napisac, ze gardzi ludzmi ktorzy pisza cos na wypoku xDDDDD jak tam,
A wlasciwie to, ze uzywaja tatuazu jako pretekstu zeby #!$%@? o sobie. Ostatnie kilka lat to jakas plaga ludzi, ktorzy przy pierwszym poznaniu musza pokazywac swoje malunki i objasniac mi ich znaczenie.


@yhbgrobdoivbvwamsv: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD to chyba mieszkasz w psychiatryku
otwórz drzwi, ktoś puka, bo chce ci wytłumaczyć znaczenie swojego tatuażu xD


@aett: piekne zesransko macie, jak sie okazalo, ze wiekszosc normalnych ludzi ma z was beke to teraz linia obrony - hurr durr my to robilismy w ukryciu i nikt nigdy nic nie mowil, to intymne xD
Gorsi niz pedalarze