Wpis z mikrobloga

"Konfederacja nie zamierza ani przedłużać władzy pisu ani ułatwiać Tuskowi powrotu do władzy i to budzi niezadowolenie i w pisie i w platformie. My nie chcemy odtwarzać ani przedłużać patologicznych układów w Polsce" - K. Bosak, 24.08.2023 w Radiu Zet.


@zloty_wkret: wczoraj mówił, że będą stanowili rząd, ale się nie sprzedadzą (trochę vibe kukiza). To z kim ten rząd będą stanowili jak z KO i PiS-em nie będą a oscylują wokół
@zloty_wkret: teraz ci przedstawię procentowy skład wykopkowego towarzystwa jakieś 21 procent to lewaki, geje jakieś fameboye i tym podobne Julki z warszawki 35 procent to teraz policyjna moderacja na usługach rządu, następne 23 procent to zwolennicy PO którzy jebią PiS ale nic oprócz marszów poparcia kodu nie wnoszą na ten portal, około 10 procent to gracze giełdowi i kibice różnych sportów a reszta jest za konfederacją
@Kryspin013: Samodzielne rządy konfederacji w następnych wyborach.


@Latarenko: Nie wiem ile masz lat, ale to nie pierwszy raz partia Korwina będzie samodzielnie rządziła w następnych wyborach. Poczekajmy może do wyników tych wyborów i tym co konfederacja zrobi po wyborach. Jak na razie to skończyli im się nowi potencjalni wyborcy i chyba wyjdzie jedno wiekie gówno z zapowiadanych jeszcze kilka miesięcy temu przez kucy 20% poparcia.
@zloty_wkret: @Kryspin013 @Sowa12345 @Latarenko @Damntrain Bosak dobrze wie, że koalicja z pisem czy PO to byłby ich polityczny śmietnik. Krzychu jest w polityce od kilkunastu lat. Wątpię że tylko po to żeby wylądować na śmietniku. Za to w każdym kolejnych wyborach mogą mieć więcej głosów. Dla mnie wybór jest prosty.


@Chris_Karczynski: jak sami często piszecie kuce: ale <krzychu> to nie jest cała konfederacja ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Kryspin013: Tak. Jest bardzo możliwe że część posłów z konfy przejdzie do pisu, tak jak posłowie PO przeszli do PISu itd.


@Chris_Karczynski: Patrząc na osoby bez kręgosłupa moralnego typu Wipler, Tyszka czy Winnicki to nawet bardziej niż możliwe. Siarkowskie czy inne pokemony z konfy też mogą odwalić podobny numer. Tutaj przeskok z ziobry do konfy bo niskie poparcie, a po wyborach przeskok z konfy do pisu.

Wipler kiedyś #!$%@?ł podobny
Niestety mamy demokrację


@Chris_Karczynski: Oho, z kolejnego kuca chyba powoli zaczyna wychodzić fan monarchii.

@Kryspin013: Brzmisz trochę jak wyborca KO


Raczej na 60%. Sam nie przepadam za KO, ale brak mi alternatyw w postaci partii które będą aktywnie działać przeciw pisowi. A konfederacja ze swoimi poglądami i masą tłuków jakich tam trzymają oraz aktywnie zapraszają ich, dla mnie osobiście, żadną alternatywą nie jest.
@Kryspin013: PO tak będzie działać przeciw pisowi, że dzięki takim ludziom jak ty POPIS będą zmienić się rządami przez następne 50 lat. xD


@Chris_Karczynski: Zdaję sobie sprawę, że jedno bez drugiego nie może istnieć. Szczególnie PiS bez PO które mimo 8 lat rządów dalej zwala wszystko na Tuska. Ale w tych wyborach trzeba koniecznie pozbyć się pisu, PO było już władzy i było ok, PO nie będzie stanowiło większości i