Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy organizator nie ma jaj czy tak to działa w Agencji Mienia Wojskowego ale wypadałoby coś publicznie napisać i wyjaśnić sytuację biletową. Przy okazji w Ostrawie będzie amerykański zespół demo F-35. Jak widać można. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#radom #airshow
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@kupidyn_ciemnooki: a jest taka, że nie informowali o wyczerpującej się puli biletów do kupna online oraz nie potrafią publicznie napisać o co chodzi. Olewają pytania w komentarzach o dostępność biletów w kasach, odpowiadają jedynie na prywatne wiadomości zamiast zrobić to publicznie i zakończyć temat.
  • Odpowiedz
@Karbon315: Przecież organizatorzy informowali, że bilety online na sobotę się skończyły i można kupić tylko przy kasie. Na niedzielę możesz kupić póki co online i na miejscu. Chociaż biorąc pod uwagę prognozę pogody na niedzielę to nie wiem czy to dobry dzień na jechanie na pokazy.
  • Odpowiedz
  • 4
@kupidyn_ciemnooki: Tak, napisali o wyczerpaniu się puli ale nie było wcześniej żadnych informacji, że taka sytuacja może nastąpić i o to mi właśnie chodzi, a biletów miało nie braknąć. Przecież to kpina, że organizator nie potrafi napisać na swoim fanpage o co chodzi i jak wygląda "ograniczona dostępność biletów w kasach" tylko stosuje taktykę na przeczekanie i udawanie, że komentarze z pytaniami nie istnieją.
  • Odpowiedz
@Karbon315: przecież skoro teren lotniska jest ogrodzony to jasne jest, że zmieści się tam ograniczona ilość ludzi i skoro była kilkuletnia przerwa w pokazach, to w tym roku będzie tam sporo ludzi i te bilety w końcu się skończą. Nie możesz kupić biletów na niedzielę?
  • Odpowiedz
  • 3
@kupidyn_ciemnooki: za którym razem zrozumiesz, że po pierwsze mogli informować o tym, że pula się powoli wyczerpuje i po drugie, że wypada skomentować pytania które pojawią się w komentarzach, a nie udawać, że nic się nie widzi? Nie mogę kupić na niedzielę, klauzula sumienia zabrania mi wspierania organizatora który nie dorósł do organizacji czegokolwiek.
  • Odpowiedz
@Karbon315: to chyba serwis sprzedający bilety powinien informować, że są na wyczerpaniu, a nie organizatorzy? Zresztą w tej chwili na stronie jest informacja, że na niedzielę zostało już niewiele biletów, nie wiem jak było z sobotą, bo aż tak nie śledziłem strony z biletami.
Zawsze możesz stanąć przy ogrodzeniu albo na łące i stamtąd oglądać samoloty, przynajmniej nie będziesz ich wspierał finansowo.
  • Odpowiedz
  • 1
@kupidyn_ciemnooki dobra to po cholerę najpierw piszą, że biletów nie zabraknie a teraz nie chcą powiedzieć ile ich będzie dostępnych w sobotę. Ludzie przyjadą z drugiego końca kraju i nie wejdą. Powiedzieli by że zostało 100szt to była jasna sytuacja. Sam nie kupiłem bo czekałem na prognozę a w niedzielę nie mogę.
  • Odpowiedz
@n1craM: Z drugiego końca kraju nie jechałbym jakbym nie miał biletów już kupionych. Ja mam odwrotnie, w sobotę nie mogę, w niedzielę mogę, ale nadają deszcz i burze, więc nie wiem czy jest sens jechać.
Chwilę temu na fb widziałem informację, że w kasach na sobotę zostało mało biletów, więc ja bym się nie nastawiał na zakup na miejscu, chyba że koczowałbym pod kasą od 5 rano.
  • Odpowiedz
@chim3ra: wcześniej może tak,ale czy teraz warto ryzykować i jechać bez biletu? Może po kilkuletniej przerwie rzeczywiście aż tyle ludzi kupiło bilety, że z uwagi na przepisy imprez masowych nie mogą więcej ich sprzedać.
  • Odpowiedz
@Karbon315:

a jest taka, że nie informowali o wyczerpującej się puli biletów do kupna online oraz nie potrafią publicznie napisać o co chodzi. Olewają pytania w komentarzach o dostępność biletów w kasach, odpowiadają jedynie na prywatne wiadomości zamiast zrobić to publicznie i zakończyć temat.


W jakim celu mieli informować szanownego pana że pula się wyczerpuje? Mieli informować skoro i tak się dobrze sprzedawały? Widocznie nie jesteś ich targetem. Na stronie sprzedawcy
  • Odpowiedz
@DelPierdo: Parkujesz na wyznaczonych parkingach, płacisz 40 zł za parkowanie i na podstawie paragonu za parkowanie jedziesz autobusem który rusza spod parkingu pod bramy lotniska.
  • Odpowiedz
@chim3ra: Rano to słowo klucz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) O 11 czy 12 wątpię aby zostały bilety w kasach. Wątpię by w kasach było więcej jak 10k biletów do kupienia, limit osób na airshow to 100k.
  • Odpowiedz