Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Czytam o Wiki i niby napaści, a teraz sobie przypomniałam, że ona od miesiąca wszystko wyprzedaje, w sensie swoje rzeczy. Jej kasy zabrakło, czy co? Przecież pracowała, robiła nawet karierę w tym całym fitnessie pokazowym.
  • 20
  • Odpowiedz
@Hogataa26: mówiła że w zeszłym roku jakoś zarobiła 200k i wszystko wydała na głupoty . Jestem ciekawa jak okradli ja z wszystkiego... Kto w dzisiejszych czasach nosi cały swój majątek w gotówce przy sobie. Przecież są karty. Można kartę zastrzec bardzo szybko a jak widać fona jej nie ukradli. Ściema... Cała sytuacja się działa podobno w salonie tatuażu na Karmelickiej. Może myślała że jej zrobią za darmo tatuażyk. Nie czaje jak
  • Odpowiedz
@Helen97: Jak ona może prowadzić jakieś plany treningowe jak co i raz ma odpały? Sama ostatnio mówiła, że od dwu lat nie pracuje. Obserwacze spadli, współprace się skończyły bo co za marka chce takiej współpracy...Te wszystkie fryzjerki, brwi itp to nędzne próby złapania czegokolwiek.Usiłowała odnowić jakieś stare współprace z reklamą skarpet i innego badziewia, ale też ją olano
@Hogataa26 Ona miała wyjechać do Stanów bo tu narobiła goofna, ale już jej
  • Odpowiedz
  • 2
@Kacik_Zakochanych: @crazy_frog @Helen97 o matko, ale że aż tak? Mieć taką kasę, to mogła na spokojnie żyć bez pracy nie wiem z dwa lata, oczywiście jakby normalnie żyła. Plus te je rozpiski treningowe.
Czyli oprócz depresji, załamek i mani, to zakupoholizm? Miała w miarę normalne życie, mieszkanie, pieniądze, eh...
  • Odpowiedz
@crazy_frog: do Stanów stwierdziła że jednak nie jedzie bo tu jest jej miejsce ¯\(ツ)/¯ te stany to był tylko kolejny chwyt przyciągnięcia followersow żeby się o to wszyscy pytali. Nie ma tutaj na życie kasy a chciała do Stanów...
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Mnie się wydaje, że to nie po programie. Raczej wcześniej też taka była. Może to jest ta "cała prawda o Wiki"
która się miała objawić po programie wg. uczestników.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: @Helen97: Ona wyjechała do Stanów na konkurs Olympia, miała też kilka startów w mniejszych zawodach ale nie odniosła tam jakiś wielkich sukcesów. Życie tam jest drogie a co dopiero przygotowanie do zawodów.
@crazy_frog: Raczej to nie objawiało się w aż takim natężeniu bo inaczej ktoś by się od razu wygadał. Tym bardziej że negatywne nastawienie mieli do niej od razu jak weszła. Obstawiam że raczej nakręcali się wzajemnie
  • Odpowiedz
@Dewasta: Ale teraz mówiła o wyjeździe do Stanów po tym ostatnim odpale na początku miesiąca, bo chyba zauważyła, że trochę za grubo było. Nic nie wspominała o zawodach. Pokłóciła się z rodzicami bo ją wywalili z domu, zerwała z facetem i nie bardzo miała co ze sobą zrobić. Może wcześniej te odpały nie były aż tak mocno nasilone. Ich nastawienie(użyszkodnicków) tylko to spotęgowało.
  • Odpowiedz
@crazy_frog: Z wyjazdem do Stanów to bardziej chodziło mi o to że poniekąd rozumiem jak można tyle kasy przewalić. Co do reszty to chyba im bardziej destabilizuje się jej sytuacja życiowa (utrata sponsora sportowego, mieszkania, problemy zdrowotne uniemożliwiające starty) tym bardziej jej odwala.
  • Odpowiedz
@crazy_frog @Hogataa26 Pudelek to oczywiście nie jest żadne pewne źródło informacji, ale pod tym artykułem o niej i w odpowiedzi na ten komentarz, że wcale nie została napadnięta i opisem całej sytuacji ktoś dopisał coś takiego: "Dzięki za te komentarze..... W HP 4 działy się podobne rzeczy, które wymontowano i pokazano wyłącznie reakcję pozostałych uczestników, którym też już coś puszczało.... To jest ciężki temat, dziewczyna nie jest zła tylko chora, nie wiadomo,
  • Odpowiedz
@Sieranevada: Może napisał to ktoś z uczestników-tych bardziej normalnych. Tak mnie się wydaje, że dużo montażu poszło, że w programie wyszła na jaw jej choroba i to ta cała prawda. Niemniej nie usprawiedliwia to zachowania innych uczestników
  • Odpowiedz
  • 2
@crazy_frog: Nie nie, jeżeli ktoś jest chory tak jak ona, czyli po prostu depresja, manie, które nie są leczone, to właśnie po hotelu zaczęło w niej to pękac i została złamana. Niestety. Nie miała pomocy, i psychika padła. I wiem co piszę :) to nie jest tak,że nagle coś się dzieje. Możesz być chory na depresję, ale jako tako żyć. Przychodzi moment, że coś Cię złamie i po Tobie. Tak też
  • Odpowiedz
@Sieranevada: mnie też się wydaje, że podczas kręcenia HP coś się działo. Nie chce mi się wierzyć, że uczestnicy się zmówili żeby z takim, nie wiem jak to nazwać, dystansem i niechęcią traktować jedną uczestniczkę. I te ich wspólne przekonanie, że my, widzowie nic nie wiemy co tam się działo w hotelu i jak się Wiki zachowywała.
  • Odpowiedz