Wpis z mikrobloga

przed nimi inni ukraińscy żołnierze.


@mike-mo: w formule sława Ukrainie jednak w formule sława Ukrainie gierojom sława tylko oun upa. Tak był stworzony pełen zwrot przez oun upa. Pozdrawiam i życzę więcej edukacji historycznej.
@Aquamen: Ja #!$%@?, na początku pomyślałem "co to za #!$%@?", a potem spojrzałem na nick i wszystko stało się jasne xDDD
Zmiana avatara na dobre ci wyszła, bo nawet myślałem żeby zacząć dyskutować jak z człowiekiem xD
@Aquamen:

Przyjrzyjmy się bliżej faktom

Grupa proukraińskich Gruzinów w polskim mieście zastraszyła Polaków siłą i kazała im mówić slava Ukrainie (banderowskie hasło >które faktycznie słyszeli Polacy na Wołyniu przed śmiercią z rąk band UPA)

Wszystko w porządku onuco, czepiasz się onucko( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zresztą nawet nie czytałem co tam dalej z siebie wypluwasz. Gdyby nie avek to bym nawet twoich wysrywów nie czytał bo szkoda zdrowia
@Myndel: czym jest rosyjska propaganda? Wyjaśnij proszę, bo według mnie po % młodym gruzinom odpalił się nacjololo. Należy takie sytuacje piętnować bo to się fajnie gada jak ciebie osobiście nie dotyczy ale sam bym nie dał rady gdy podbija dziesięciu typa na ulicy i próbuje mnie do czegoś zmuszać, sami sobie budujecie system ochronny dla wszelkiej maści patologii z innych krajów.
Nikt też nie potrzebował pomocy medycznej i nikt do tej pory nie zgłosił przestępstwa.


Może to przyjemne jak tak kopią w twarz jak na tym filmiku. Kto wie.

Poniżej oświadczenie policji.


@SynMichaua: daj jeszcze oświadczenie policji w sprawie granatnika
@SynMichaua: Sam się nabrałem, ale problem jest w przekazaniu info ten pierwszy co skłamał oszukał resztę. Naprawdę bym się zdenerwował jakby jakiś Ukrainiec mi kazał krzyczeć swoje hasła, a na koniec mnie pobił. Ale brałem to z przymrużeniem oka bo tych których z Ukrainy znam są ok a i Polak debil się znajdzie i w sumie też na wyjeździe mają o nas zdanie takie a nie inne przez patologie...