Wpis z mikrobloga

  • 0
@larine: Nope, jeśli chodzi o tindera, po krótkiej bajerce pisze,żeby wiedziala na czym stoi. Post jest odniesieniem do imprezki na której laska sama podeszła i zainicjowala rozmowę, nie musiałem sie wyginać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bamran99: Bo nie jest problem ze znalezieniem kogoś na portalach randkowych. Problem w tym czy nam się podoba, ale też oczywiście czy dbamy o siebie.

Wolnych kobiet jest #!$%@? ogólnie, ale jak masz wyobrażenia o lasce 10/10, a wyglądasz jak gówno to sorry. Mam kolegę, który jest ogólnie mało interesujący, nieszczególnie wygląda, ma problemy psychiczne i narzeka, że mu grubaski na Tinderze piszą. Ja na jego miejscu bym brał cokolwiek, ale
  • Odpowiedz
@Bamran99: No i git. Zawsze trzeba próbować, a najlepiej znać tricki na Tindery i inne platformy. Ja ogólnie dzisiaj byłem na randce z dziewczyną z Tindera i ogólnie fajna babka. Jednakże miałem #!$%@? opis, zdjęcia gorsze i lepsze itd. Na Badoo miałem mocno ogarnięty opis, tylko dobre zdjęcia i chyba 30 par pierwszego dnia.

A nie jestem jakimś zajebistym człowiekiem, nadwaga, ryj lekki ziemniak itd. Ale walczę z nadwagą, inwestuję w
  • Odpowiedz
  • 0
@fervi co do nadwagi, jakbym Ci miał doradzić to karnet na siłownie, bardziej zwracać uwagę na to co się je (mniej przetworzonych rzeczy), jakieś bialeczko na uzupełnienie i to wystarczy dla zwykłego chuopa
  • Odpowiedz
@Bamran99: Mam to wszystko. Ogólnie mam Multisport za 1zł od firmy, więc chodzę :D Dodatkowo Kreatyna. Ogólnie #!$%@? schudłem. Przy czym bardziej chodzi mi o to, że nie mam idealnego ciała, idealnej mordy itd. i idzie znaleźć fajne dziewczyny. Jasne, że pewnie jak jesteś chadem to masz 50 lajków w 1h czy coś, ale trzeba mierzyć siły na zamiary.

Randkowanie jest proste, możesz znaleźć kogoś w promieniu np. 30km i nawet
  • Odpowiedz