Wpis z mikrobloga

Gram w Red Deada dwójkę i ta gra ma najlepszy art i game direction w historii gier. Nie sądziłem że tak mi siądzie. Obawiałem się tego dosyć powolnego gameplayu ale to jest w tym najlepsze- wsiąkasz i się delektujesz. Bez pośpiechu. RDR2 powinien być nowym wzorem jak robić sandboxy bez miliarda znajdziek i głupich questów pobocznych ale wciąż z zajebiście wciągającym światem.
#gry #steam #reddeadredemption2 #rdr2
ciemny_kolor - Gram w Red Deada dwójkę i ta gra ma najlepszy art i game direction w h...

źródło: Red Dead Redemption 2 08.08.2023 20_15_34

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@OttoVonAnus: grałeś w RDR1? Grając w rdr2 było czuć że twórcy wzięli sobie na wzór wiedźmina 3 projektując zadania poboczne.

"Xdddd" nie tylko nic nie wnosi do dyskusji to też pokazuje jakim jesteś ograniczona osoba która nie ma żadnych argumentów.
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: Gra oskryptowana do granic możliwości. Gdzie w jednym momencie każe ci grać powolnym tempem, żeby w nastepnej misji rozsztrzelać połowe miasta czy innych 30 wrogów samemu. W dodatku #!$%@? Rockstar robi wszystko, żeby uprzykrzyć życie moderom.
  • Odpowiedz
  • 1
@ChojaK: może się inspirowali Wieśkiem ale imo zrobili robotę lepiej. Questy nie są nachalne i są przyjemne. Często po prostu cut-scenka do obejrzenia aby przedstawić jakieś zdarzenie. Bez zbytecznych i przydługich dialogów. Do tego reżyseria stoi na wysokim poziomie i nie odczuwa się że robi się coś pobocznego. Inni jak się "inspirują" Wieśkiem, to po prostu robią kopiuj-wklej - milion dialogów, które nikogo nie obchodzą aby dowiedzieć się dosłownie niczego aby
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: oczywiście, że wszystkie gry są oskryptowane ale ty nie rozumiesz o czym mówie. TUTAJ wszystko co masz zrobić jest z góry oskryptowane. Zrobisz jedną rzecz inaczej jak chce rockstar to automatycznie ci sie misja anuluje.
  • Odpowiedz