Wpis z mikrobloga

@smugglersun: No tak 0 argumentów. A plusują tylko Ci co są zaślepieni i nie widzą, że ich idol przegrał by walke gdyby nie sędzia. Usyk jest kotem nie ma tu co umniejszac i zaklamywać rzeczywistości. Ale piszcie sobie co chcecie. Walka z Tysonem Furym czy Wilderem go zweryfikuje robie screen i jesli kiedykolwiek dojdzie do tej walki wstawie go i oznaczę Was wszystkich po kolei.
  • Odpowiedz
@kaktusowa_pitaja: Oni to jedna grupa nie ma co z nimi walczyć i tak Usyk, Usyk, Usyk i nic tego nie zmieni. Poczekajmy do walki z Tysonem Furym badz Wilderem zobaczymy jakie fikołki zaczną się wtedy. Podejrzewam, że nikt z nich nie doda wtedy nawet wpisu.
  • Odpowiedz
@szybkijakpoybany: Ja w takie sprawy się nie mieszam, skomentowałem tylko to co i jak widziałem a Wy zaczeliscie szydzić zamiast wymieniać się na argumenty to też jest nienawiśc w stosunku do mnie ale chyba wiem czemu tak jest i wiem jakie są intencje. Szkoda, ale trudno.
  • Odpowiedz
@szybkijakpoybany: Ale ty, typie, gdzie masz te przepisy, na tym zdjęciu, które wysyłasz? Przeczytałeś to w ogóle, czy tylko tl;dr? Nie masz żadnego pojęcia o tym sporcie, a szczekasz najgłośniej jak się da i nie przyjmujesz żadnej innej możliwości, więc to raczej ty jesteś obrażony na rzeczywistość. Nie współczuję
  • Odpowiedz