Wpis z mikrobloga

@pendu1um: Polecam jeszcze #!$%@?ć gazetki Orlenu - wszelkie "Tygodniki", "Nowiny" "Kuriery", "Trybuny", "Dzienniki", "Expressy" i "Głosy". Kiedyś się przeraziłem jak zobaczyłem ile tego ścieku prowadzą () Artykuły tam to coś w rodzaju "93-letnia ogrodniczka z Retkini została nagrodzona! Zobacz zdjęcia", a potem takim gównem masz całe zalane wiadomości.
  • Odpowiedz
@JednaZTychPrzekletychBestii: Po cholerę w ogóle wchodzić w te gówno artykuły od google discover czy tych innych polecanych przez algorytmy, przecież tam polecają największe ścieki, właśnie takie wrc które pisze swoje clickbaity tylko po to, żeby właśnie w tym discover się znaleźć... a sam ten ściek najlepiej od razu #!$%@?ć na czarną listę.
  • Odpowiedz
NASZYKOWAĆ PIENIĄŻKI

@JednaZTychPrzekletychBestii:
Gdzie się tak k.a mówi!?
Ten portal to jedno z największych gówien w internecie jakie znam, jako fan WRC (rajdy samochodowe) wy.ebałem to ścierwo jakieś 2 czy 3 lata temu kiedy zaczęli pisać "artykuły" chyba pod IQ podeszwy od buta i widzę że to była świetna decyzja
  • Odpowiedz
@bary94pl: to ja podpisze się pod tym. Polecam coś jak feedly i wybranie samemu stron które nas interesują i przegladnie artykułów w ten sposób - wtedy ma się tylko to co cię interesuje a nie to co google chce żebyś czytał.
  • Odpowiedz
@szuwarek @JednaZTychPrzekletychBestii: napisałem jakiś czas temu maila do oficjalnego wrc opisując jak sprawa wygląda i jakie są tam treści odpisali że przekazali do działu prawnego.

Dodatkowo jeszcze będę pisał do ukoiku https://cik.uke.gov.pl/uslugi-teleko/pytania-i-odpowiedzi/premium-rate/gdzie-mozna-zglosic-strone-internetowa-ktorej-tresc-wprowadza-w-blad,2.html za przeproszeniem #!$%@? mnie strzela bo mój dziadek na xiaomi mimo blokady pojawiała mu się ta strona i świrował bo

ZMIEŃ OPONY MANDAT, się okazuje że w jakimś kraju 4k km od nas a nie w PL..
NOŚ PŁYN
  • Odpowiedz