Wpis z mikrobloga

Czy jeśli jako #niebieskiepaski oczekujecie od swoich #rozowepaski golenia nóg, to czy analogiczne oczekiwanie w drugą stronę (tj. żeby niebieski golił nogi) jest w porządku? Ciekawi mnie opinia obu stron.
#zwiazki

Czy jeśli różowy goli nogi, to uzasadnionym jest żeby oczekiwała tego samego od niebieskiego?

  • jestem różowym - tak 4.7% (171)
  • jestem różowym - nie 6.6% (238)
  • jestem niebieskim - tak 18.0% (652)
  • jestem niebieskim - nie 70.7% (2556)

Oddanych głosów: 3617

  • 94
  • Odpowiedz
@Noniusz: jest w miarę w porządku, ale trochę zalatuje mi to złośliwością i brakiem dojrzałości. Różowym owłosione nogi niebieskich przeważnie nie przeszkadzają i takie oczekiwanie jest na zasadzie "skoro ja muszę golić nogi to niech on też musi", może mu się odechce tergo wymagać i różowa będzie mogła uniknąć tej odrobiny wysiłku/dyskomfortu.
  • Odpowiedz
@ujumuju: srają a nie oziębiają mięśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi o kontuzje piłkarzy, np. gdy trzeba użyć sztucznego lodu.
Włosy u kobiet jak i u mężczyzn mają swoje zastosowanie, nawet łoniaków nie powinno się golić.
  • Odpowiedz
  • 11
@Noniusz
Powiedziałbym, że jest w porządku tylko pod warunkiem, że wynika z poczucia estetyki tej kobiety a nie czysta złośliwością, żeby mu #!$%@?ć, bo ona musi.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: no taki między innymi podał powód Cristiano Ronaldo, chyba jest jednak profesjonalistą w tym co robi. Nie twierdzę, że powodów nie jest więcej, ostatecznie lepiej tak wyglądają wyrzeźbione umięśnione nogi, co u wykopków z girkami jak zapałka jest nie do przeskoczenia.

Pierwotnie włosy służyly przede wszystkim termoregulacji, dziś jest już to zbędne, są lepsze, wygodniejsze i skuteczniejsze sposoby.
  • Odpowiedz
@Noniusz: ten wasz feminizm, przez takie gowno misze swoj różowy pasek prostować kijkiem o średnicy 5mm bo tez od czasu do czasu wyskakuje mi z takimi pomysłami
  • Odpowiedz
Kijem przez szmate bym nie dotknal laski, ktora by nog nie golila, ale moze sa tacy co ludzie takie czarne wloski, ble


@Ulic_Qel_Droma: jak komuś nie staje, bo trochę włosków, to niech się nie nazywa mężczyzną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Parę lat temu mój wujek ze wsi obok (nie taki stary w sumie miał może 37 lat wtedy) kupił sobie pierwszy komputer i internet Orange i poprosił
  • Odpowiedz