Wpis z mikrobloga

  • 201
@LittleOpa: nie jestem aniolkiem, nie jezdze zawsze przepisowo ale #!$%@? po polsce majac srednia 160kmh to jakis cud chyba i proszenie sie o dzwona
  • Odpowiedz
@LittleOpa: jak średnio mu wyszło 160, to na pewnych odcinkach musiał spokojnie i z 200 #!$%@?ć aby taką średnią wykręcić. Chory człowiek. I to spalanie, na biednego nie trafiło
  • Odpowiedz
@LittleOpa: Fotoradary są, bramki są - ja od lat nie mogę zrozumieć czemu nie można robić pomiaru czasu w jaki przebył samochód dany odcinek i karać jeżeli średnia wyjdzie powyżej 140km/h. Przecież to łatwe pieniądze do budzetu
  • Odpowiedz
  • 40
I to spalanie, na biednego nie trafiło


@SpasticInk: LOL, 11/100 to dużo przy takiej prędkości XDDD Kup sobie porządny samochód to też będziesz tyle spalał.
  • Odpowiedz
@LittleOpa średnia 160, #!$%@? jakiś. Ja się cieszę, jak na odcinkach rzędu 150-250 km urwe kwadrans z estymacji nawigacji. A ten pajac całą godzinę urwał. Ciekawe ile razy panicz musiał mrugać na kogoś, kto w przepisowych widełkach prędkości wyprzedzał.

Jechałem tydzień temu trasę Katowice - Tomaszów Maz. Jadąc A1 około 150 km/h miałem już właściwie spokój od wyprzedzających mnie pojazdów (poza pojedynczymi dałnami z jakiś porsze czy innych pokracznych aut), więc wcale
  • Odpowiedz
@buczubuczu Ziomek, twoje 150 czy jego 170 to żadna różnica. Jak przyjdzie do problemu, #!$%@? się tak samo. Tak tylko piszę, żebyś jakoś siebie daleko od niego nie plasował w swojej ocenie. Co do średniej to nie wiem czy zauważyłeś ale gość ma na zegarku 3:27…. W tych godzinach zrobić taką średnią, to żadna sztuka. Szczególnie w piątek, gdzie o tej godzinie to na A1 jest pusto jak nigdy. Całościowo to tylko
  • Odpowiedz
@LittleOpa się zebraliście a nikt nie raczył zauważyć o której godzinie ten gość zrobił średnią…. Zerknij na zegarek na wyswietlaczu i trochę Ci się rozjaśni.
  • Odpowiedz
@LittleOpa skoro jechał w nocy z piątku na sobotę i miał pusta droge to czemu miałby nie skorzystać

w ogóle beka że porównujecie jazde 200km/h autostradą z jazdą 120 przez czerwone światła na skrzyżowaniach w centrum miasta
  • Odpowiedz
@Purple ale całościowo ja musiałbym tyle walić cały czas. Ba, z naddatkiem tyle, bo zawsze może być ze trzeba zwolnić albo coś takiego. A skoro miał średnią 160, to po byku, że miał Maks 170 XDDDDD
Nie wiem, skąd wyliczenia, ale chyba dupy, skoro sam napisał, że stracił czas na bramkach (czyli znowu tak pusto nie było). A do 160 to ja się w piku rozpędzałem na kilku fragmentach, gdzie jadąc 140-150
  • Odpowiedz