Wpis z mikrobloga

@muani1: Kazdego roku akceptacja bedzie coraz nizsza.

To jest kpina zeby oferowac darmowa sluzbe zdrowia dla nie-obywateli, gdy nie jest ona wydolna nawet dla rodowitych Polakow. Dodajcie do tego swiadczenia socjalne ktore rowniez nie powinny byc rozdawane dla osob ktore nie posiadaja obywatelstwa danego kraju. A o cyrku z minimalna PL emerytura po przepracowaniu jednego dnia przez ukrainca szkoda pisac.
  • Odpowiedz
  • 6
@muani1 i żadne zakłamywanie rzeczywistosci tego nie nie zmieni..

Swoją drogą, strasznie dziwna sprawa z tymi imigrantami. My w 39 roku także uciekalismy z rodzinami wszedzie gdzie sie dało. Róznica jest tylko taka, że wówczas CAŁE terytorium naszego kraju objetę było działaniami wojennymi. Na Ukrainie front od kilku lat stoi w tym samym miejscu, wojna obejmuje Krym, i poludniowo wschodnie czesci kraju, caly zachod i centrum nadal funkcjonuje normalnie co widac zwlaszcza
  • Odpowiedz
@muani1: To jest pewnie konto prowadzone przez jakąś agencję propagandową, a sam wykop to zgaduję, że jest tylko jednym z kilkudziesięciu mediów, w których trolle spamują swoimi przekazami.
  • Odpowiedz
@muani1: Na przykładzie mojej mamy wytłumaczę jak to się dzieje. Mama nie jest ruskim agentem jak coś. Zbyt słabo gada po rosyjsku.

Była za pomocą, nadal jest oczywiście. Ma w przedszkolu ukraińskie dzieci, lubi ich rodziców, było jej przykro że niektóre wracają na Ukrainę i pytała czy napewno jest bezpiecznie.

Ale musi czekać długo na termin do lekarza, bo pozajmowane miejsca przez Ukraińców którzy leczą się za free.

Musi wstać rano
  • Odpowiedz
Róznica jest tylko taka, że wówczas CAŁE terytorium naszego kraju objetę było działaniami wojennymi


@daeun: No tak średnio bym powiedział. Przez 6 lat wszystkie miasta były codziennie bombardowane? Ludzie musieli funkcjonować i to robili
  • Odpowiedz
mówicie że spam 24/7 bayzedmana jest psi #!$%@? warty?


@muani1: raczej spam ruskich trolli i pożytecznych konfederusów przynosi efekty w głupszej części społeczeństwa
  • Odpowiedz
@muani1: większość ludzi jest głupia. Wynika to ze statystyki. Większość ludzi w tym kraju popiera PiS, co tylko to potwierdza. Nie wiem dlaczego, jeśli nawet większość popierałaby ruskie interesy to mniejszość miałaby być głupsza. Podobnie było w Niemczech, gdy Hitler dochodził do władzy. Część ludzi ostrzegała przed nim, ale większość uważała mniejszość za głupią.
  • Odpowiedz
@daeun: tylko zmienił się też sposób prowadzenia wojny i wykorzystana broń, teraz masz artylerię rakietową o zasięgu kilkuset kilometrów i nawet jak w promieniu X-dziesiąt kilometrów nie masz wrogich wojsk to i tak może zaraz #!$%@?ąć jakaś rakieta jak w przypadku Lwowa, Chmielnickiego, Zakarpatii (nie wiem jak to się po polsku pisze) czy Iwano-Frankowska

edit: ok. w trakcie IIWŚ też taka broń już się pojawiała, vide V-1 czy V-2...
  • Odpowiedz
Skąd wiesz że większość ludzi w Polsce popiera PiS?


@siedge: nie wiem kurde. Jakby istniało coś takiego jak wybory czy sondaże polityczne to mógłbym ci powiedzieć skąd wiem, ale nie istnieją, więc ci nie powiem
  • Odpowiedz
@Ogau: Nie odróżniasz sondaży i wyborów od przekonań ludzi - wybory i sondaże są robione wsród ludzi którzy są uprawnieni do głosowania.

W Polsce do głosowania uprawnionych jest ok 30m ludzi.

Na PiS w 2019 roku oddało głos 8m ludzi, w Polsce mieszka 38m ludzi.

Tak, zgadzam się z tym że "większość ludzi jest głupia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz