Wpis z mikrobloga

634 655 + 50 + 112 + 33 = 634 850

Uzupełniam o jazdy z tego tygodnia, w tym o gościnną gravelową seteczkę między Toruniem a Bydgoszczą. Było pchanie roweru przez piach pod górkę, były szutry premium, był powrót drogą wojewódzką. Ostatnia jazda to szybki przejazd szosą z dziś, tak, żeby coś pojeździć i jednocześnie zdążyć przed deszczem.
Pogoda na rower w tym tygodniu byłaby wielce okej, gdyby nie wilgotność powietrza zabierająca radość z pedałowania i uśmiech dzieciom z twarzy. Dopiero dziś można odetchnąć pełniejszą piersią ale co z tego, skoro zaraz ma lać jak z cebra.
Chyba jednak czekam na jesień. Jeżeli będzie sucho, to nawet jakby temperatura spadła do 10 stopni to będzie lepiej niż ten letni burzowo-deszczowo-upałowy #!$%@? który mamy od dwóch miesięcy.

#rowerowyrownik #gravel #szosa #rower #rusztorun

Skrypt | Statystyki
Pobierz thedestroyerofeels - 634 655 + 50 + 112 + 33 = 634 850

Uzupełniam o jazdy z tego tyg...
źródło: strava7480403939535577291
  • 7
@Calcitro: tak, to Sensa Romagna SLE. Jeździ mi się zajebiście, to naprawdę świetnie wykonany rower o super specyfikacji jak za te pieniądze - jego cenę w Polsce mogę tłumaczyć chyba tylko tym, że marka jest mało znana w naszym kraju. Kupiłem rozmiar 52 który wg producenta pasuje na osoby o wzroście od 165 do 175 - i to by się zgadzało.
@Calcitro: sugeruję brać mniejszy. Ja brałem z centrumrowerowe.pl Giulię G3, wymiar 53 wg Sensy (54 wg kalkulatora centrumrowerowego, w specyfikacji roweru na stronie podają oba rozmiary, że 54 wg nich to 53 Sensy) pod mój wzorst - wszystko spoko, ale i tak założym trochę krótszy mostek, bo mam dość krótkie ręce.
Jakbyś chciał brać Sensę, to porównaj ceny w obu sklepach, które podał @thedestroyerofeels, bo w szybkichrowerach solidnie zeszli z