Wpis z mikrobloga

@Zielonykwiryta: jedź pod szpital - takie samochody to jest jakieś 10-20k netto raty - mało który szef firmy jest sobie w stanie pozowlić na taki "koszt" w miesiącu

20k to oni maja z jednego szpitala + własna prywatna praktyka w państwowych gabinetach i na państwowym sprzęcie

do tego zero odpowiedzialności + łapóweczki np za cesarskie cięcie w poznaniu 4k
  • Odpowiedz
@zimne_piwo: czekam na nagranie spod jakiegoś szpitala tych aut z ratami po 10-20k, bo ja już byłem pod 3 szpitalami i cudów nie ma, max to jakiś nowy suv za 150-200k
  • Odpowiedz
@zimne_piwo tak było, byłem tą ratą. Pod moim szpitalem (dużym, klinicznym, lekarzy pewnie kilkaset) jedyne co stoi z lepszych aut, to jedno Maserati Ghibli, jedno Cayenne i jedna Tesla model 3. Auta za milion i zarobki 100k+ to ma może w porywach 0,5% lekarzy w kraju.

@Zielonykwiryta gruzem nikt nie jeździ, chyba że stażysta albo rezydent 1 roku. Ale jeżdżą nowymi Toyotami C-HR, Hondami Civic, Skodami Superb, Tiguanami i tego typu zwykłymi
  • Odpowiedz
@Vaerlin: Cayenna, maserati i inne tesle to plebejskie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) oho bogacz sie odezwał
( ͡° ͜ʖ ͡°) tak na pewno 0,5% 100% te konowały w mies lekko 50 koła wyciągną. Z jednego szpitala
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz