Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: jakie gertych ma opinie na temat uchodzców imigrantow etc


przecież on by z braunem szkalował ukraincow w pl jakby nie odszedl z polityki xDD


@Arcyksienciuniu: Nie wiem, nie śledze Giertycha. Zgaduję, że nie wiele mu się zmieniło od czasów LPR. Ale by być fair to giertych przy braunie wydaje się być w normalny.

Zresztą przy braunie to w ogóle większość odklejeńców wydaje się być ostoją normalności xD
giertych przy braunie wydaje się być w normalny.


@Kryspin013:

lubie ten cytat z wiki

1 marca 2007 podczas nieformalnego spotkania ministrów edukacji państw Unii Europejskiej, Roman Giertych zaproponował stworzenie europejskiej Wielkiej Karty Praw Narodów, mającej zawierać m.in. obejmujący całą Europę zakaz przeprowadzania aborcji i „propagandy homoseksualnej”[13]. Słowa te wywołały oskarżenia ministra o homofobię. Jednocześnie podczas tego wystąpienia Roman Giertych zasugerował, jakoby prezentowane przez niego stanowisko było poglądem całego polskiego rządu, czemu
@Arcyksienciuniu: ja ci znajdę lepsze cytaty Giertycha jak chcesz i to bz problemu. Nie będziesz musiał się nawet starać.

Nie bez powodu mówi się, że typ "wychował" Bosaka. A Giertych to srogi kato odklejeniec, ale jak pisałem, stawiając prawie kogokolwiek koło brauna większość odklejeńców będzie się wydawać normalna xD
@Kryspin013: braun przynajmniej szczery jest, nic nie ukrywa.


@Arcyksienciuniu: nie no, ukrywa np swój majatek, mimo, że prawo jako posła zobowiązuje go do jego ujawnienia.

a tacy ludzie jak gertych jedno mowią pod publiczkę a drugie mają w serduszku.


E tam, braun też mówi że on to nie jest za ruskimi a potem robi sobie spędy z szerzeniem najgłupszej ruskiej propagandy xD