Wpis z mikrobloga

@Kamilek2323: Nie chcę robić z siebie IronMana, ale ja po 20-30km potrafiłem przejeżdżać dziennie, iść na basen i jeszcze grać w piłkę nożną po drodze albo robić jakieś treningi typu siłownia a wstawałem o 5:00-6:00 rano bez budzika
@Cztero0404: jestem starszy od Melepety o 3 lata i #!$%@? cały dzień w domu czy to sprzątając czy na ogródku kosząc trawę, a mam 1600m do skoszenia, czy ciąć drewno bo na zimę opał musi być, a wieczorem idę jeszcze z żoną i psem na spacer i rano wstaje o 6:00 do roboty.
@danoneek: @Kamilek2323 to jest lenistwo ale też brak szacunku dla ludzi i to takich co wyciągają w jego kierunku koło ratunkowe dając platformę żeby mógł ten głupi ryj gdzieś pokazać. Tyle że u melepety ego top i myśli że może dalej traktować ludzi jak gówno, skończy się kaska to się zacznie proszenie o to żeby go gdzieś zaprosili, a może i nowaczkiewicz go weźmie na swojego przydupasa
@mirasKo-Kalwario: z tym brakiem szacunku to fakt. Jak wiedział, że będzie miał problem wstać to na #!$%@? w ogóle się godził brać udział w tym programie? Wystarczyło powiedzieć, nie dzięki jestem leniwą #!$%@?ą i nie wstanę o 7:00 rano. Kaska też się szybko raczej nie skończy bo jak nie będzie zarobku z jutuba to będzie pewnie brał każdą możliwą współpracę i reklamował jakiś scam na insta. No i roksiara też coś