Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem po pierwszej sesji konsultacji z psychologiem. Trochę dał mi do myślenia, ale jeszcze nie we wszystkim co mnie męczy. Teraz muszę sobie to wszystko poukładać w głowie co się dowiedziałem.
#przegryw #blackpill #redpill #psychologia #psychoterapia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@mirko_anonim: doskonale. Pierwszy krok wykonany. Pamiętaj, że z czasem mózg będzie unikał myślenia o problemach i prób ich rozwiązania, dlatego warto chodzić regularnie, te spotkania motywują.
ps, zapisuj swoje myśli przemyślenia w jakimś notatniku, mądre wnioski szybko ulatują z pamięci.
Anonim (nie OP): Byłem na kilku wizytach po których psycholog powiedziała, że następnym razem mam do niej przyjść, gdy zacznę coś robić. W sumie te spotkania nie mają sensu, bardziej potrzebowałbym kogoś komu mogę się wyżalić i ten ktoś weźmie mnie wprowadzi w to i owo.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
✨️ Autor wpisu (OP):
@MajsterOfWihajster: że wszystko co robiłem w życiu robiłem pod dyktando innych, żeby przypodobać się innym, być lepszym od innych, być podziwianym przez innych, a to wszystko dlatego, że byłem tak ćwiczony od dziecka, że miałem potrzeba bycia akceptowanym przez innych, i z powodu tego, że zostałem odrzucony przez matkę w dzieciństwie. Z tego też powodu jest mi ciężko zaufać kobietom i podświadomie ciągnie mnie do takich
że wszystko co robiłem w życiu robiłem pod dyktando innych, żeby przypodobać się innym, być lepszym od innych, być podziwianym przez innych, a to wszystko dlatego, że byłem tak ćwiczony od dziecka, że miałem potrzeba bycia akceptowanym przez innych, i z powodu tego, że zostałem odrzucony przez matkę w dzieciństwie. Z tego też powodu jest mi ciężko zaufać kobietom i podświadomie ciągnie mnie do takich u których nie mam szans i które
@mirko_anonim: Wiesz, może nie chodzi o to byś nie planował lub radził sobie sam (to bardziej dla silnych jednostek), chodzi o to byś znalazł profi specjalistę, kogoś dobrego. Jeżeli Cię stać, możesz szukać, najlepiej prywatnie, ale musisz wiedzieć.. Że większość ma tylko papier.