Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@mango2018: Well, możesz mieć racje ale no naprawde ja mam już tak dość feminizmu, że chyba na nich zagłosuje. Musimy jakoś odzyskać męskość a nie da się tego zrobić w obecnym politycznym klimacie. Musi być minimalna zgoda na męską energię w związkach.
  • Odpowiedz
@Sants1: konfederacja nie zaoferuje mi nic: jestem niewierzący, popieram aborcję i związki partnerskie dla homo, nie podobają mi się ich pomysły w kwestii służby zdrowia zbytnio, ich wypowiedzi na temat zwierząt uważam za nieakceptowalne.

co mi mogą zaoferować z poza wysłaniem mnie do woja przymusowo (znaczy się mnie nie wezmą bo wariat leczony 10 lat XD)?
500+ nie odważą się zabrać i innych socjalwymysłów (czytaj: wymysłów. służbę zdrowia i edukacje oczywiście
  • Odpowiedz
@mango2018: Well, możesz mieć racje ale no naprawde ja mam już tak dość feminizmu, że chyba na nich zagłosuje. Musimy jakoś odzyskać męskość a nie da się tego zrobić w obecnym politycznym klimacie. Musi być minimalna zgoda na męską energię w związkach.


@Sants1: Czyli potrzebujesz innych mężczyzn by "odzyskać męskość"
  • Odpowiedz
przecież wykop to główny bastion konfy xD


@przegro_pisarz: chyba przespałeś ostatnie 10 lat, kiedyś faktycznie sporo tu było kucy ale teraz więcej zwolenników lewicy xD

Dlaczego nie głosujecie na konfederacje ? Przecież ona jako jedyna jest w stanie coś zaoferować mężczyznom.


@Sants1: patrząc na program to póki co żadna parta nic nie oferuje mężczyznom, chyba że liczyć jedną wypowiedź Petru o wieku emerytalnym
  • Odpowiedz
faktycznie sporo tu było kucy ale teraz więcej zwolenników lewicy xD


@Xuzoun: chyba 3 lata temu były same tęczowe awtary. Wejdź na główną i pokaż mi lewackie znaleziska lub awatary. Ja widzę tylko że Ukrainiec/Gruzin/murzyn zgwałcił, elektryki się palą, 15 minutowe miasta a w komentarzach że tylko konfa da nam wolność
  • Odpowiedz