Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z piosenek o #warszawa, czy to Niemen, czy Fogg, czy teraz #sanah, porównywanie tego miasta do jakiegoś eldorado i cuda na kiju xD

Prawda jest taka ze to jedno z najbrzydszych miast w #polska, nie umywające się do takiego #krakow z metropoli czy #torun chociażby z mniejszych miasteczek. Pełno żuli, meneli, a na dodatek kibiców Legii xD

Takie z tego eldorado ze każdy debil tam ciągnie z myślą iż złapie pana Boga za nogi po samej przeprowadzce do stolycy xD

#takaprawda
Zoriuszka - Wieczna beka z piosenek o #warszawa, czy to Niemen, czy Fogg, czy teraz #...

źródło: IMG_2049

Pobierz
  • 82
@Zoriuszka: Kraków jest fajny, jak jesteś turystą zwiedzającym stare miasto. Życie tutaj to tragedia. Po pierwsze betonoza, blok na bloku, mało zieleni. Jak odwiedzam np. Lublin to wariuje jak widzę ile jest wszędzie drzew, krzaków itd. Po drugie komunikacja miejska jest #!$%@?, wiecznie spóźniona, zakorkowana, klima nie działa, w dodatku droga. Władze apelują o przesiadkę z samochodów do autobusów, a ja mam do roboty samochodem 8 minut (od zamknięcia drzwi mieszkania,
@jack_: No niesamowite, że w pisence popowej w refrenie znajduje się powtarzający tekst. Dlaczego nie wkleiłeś chociażby całego refrenu

Raz, dwa

Serce na dłoni, uśmiechy liczę na placach

Nie chcę do domu, chcę jak najdalej od miasta

Stare audi, zapach benzyny i asfalt

Mam dość już chorych jazd

Ukradli moje audi


Oczywiście wziąłeś 3 linijki z całej płyty i się musiałeś #!$%@?ć. Gdzie "Uczta" tekstowo i muzycznie naprawdę fajnie wypadała. Teksty
@MamMalegoSiurka: bardzo fajny koncept jakości życia w mieście jako „łatwość przejechania przez nie” xD. Wbrew pozorom ludzie robią w mieście dużo rzeczy, nie tylko przemieszczają się.m w te i z powrotem.

Co do pracy to ogromne it, od groma korp, pełno knajpek, restauracji, barów, może tylko przemysłu nie za dużo.
@Zoriuszka: mieszkając całe życie w Warszawie trudno się nie zgodzić, jeszcze kilka lat temu okolica, w której meiszkałem była spokojna, wyszło się wieczorem na spacer to można było się wyłączyć i iść tak o przed siebie, gdzie się chce, zapalić jakiegoś skręta małego raz na jakiś czas a teraz każda wolna przestrzeń #!$%@? blokowiskami, ludzie, którzy niedawno tu zjechali patrzą na Ciebie jak na kosmitę czy innego obcego i masz poczucie,
w Polsce są 3 nadmiasta i Warszawa nie jest jednym z nich, a są to: Kraków, Wrocław i 3city. Martwi mnie tylko, że Poznań dziadzieje ostatnio


@Kamokamo: Trójmiasto jest zajebiste, Wrocławia nie znam za dobrze (chyba że z memów o wywracających się tramwajach ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale co takiego ma do zaoferowania Kraków? Centrum może i ma ładne, ale mało rozwojowe, bo wszystko tam to jeden