Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie czemu my #przegryw mamy te wszystkie problemy? Nie dlatego, że jesteśmy brzydcy czy niscy, tylko dlatego, że wychowywaliśmy się w rozbitych rodzinach lub z rodzicami lub jednym rodzicem alkoholikiem i teraz jesteśmy DDA.
#przegryw #blackpill #redpill #takaprawda #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim:
Trafna uwaga. Sam przez to przechodziłem. Długo mi zajęło dojście do takiej diagnozy, ale jak już doszedłem i zacząłem się ogarniać - terapia - to pomogło. Na prawdę pomogło, teraz mogę powiedzieć że ddd / dda mam za sobą. Wiadomo, to nie jest tak, jakbym nigdy nie miał tego syndromu, ale już nie stanowi on bariery, przed normalnym życiem. Bariery, z której istnienia, przez długi czas nie zdawałem sobie nawet
Anonim (nie OP): Bzdury.
Ile przegrywów ma pijaka w rodzinie? 2%? 5%?
Nie szukajcie wymówek spierdoksy, to wasza wina, że tacy jesteście
To, że w waszej społecznosci przegrywów znajdą się jednostki z pijakami w rodzinie to żaden dowód. A tfuu!!! Na "wiecznie pokrzywdzonych" spierdoksów szukających wszędzie winnych.


· Akcje: Odpowiedz
✨️ Autor wpisu (OP):

Nie szukajcie wymówek spierdoksy, to wasza wina


Nie bierzcie pod uwagę co ten typ z anonima napisał. Nasze cech osobowościowe kształtują się w dzieciństwie pod wpływem otoczenia w jakim żyjemy, a jaki my wpływ mamy na to gdzie się wychowujemy gdy mamy te 5 lat? Żaden! To jacy jesteśmy to zasługa otoczenia, ale prawdą jest, że w dorosłym życiu to od nas zależy czy to naprawimy, czy