Wpis z mikrobloga

No 4 dychy na karku prawie to trzeba kupić sobie pierwszy #cisnieniomierz xD Co polecacie? Nadgarstkowy czy taki naramienny? Mam trochę spuchniętą łapę więc nie może być za mały, raz w przychodni pamiętam jak mi mierzyli to był problem bo rzep przy dmuchaniu puszczał i musieli jakiś inny stary przynieść.
Może coś ze sklepu euro bo akurat mam kasę do wydania u nich na karcie rabatowej? https://www.euro.com.pl/cisnieniomierze.bhtml
#cisnienie #zdrowie #lekarz #medycyna
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Dipolarny: Wybiorę chyba sobie Braun ExactFIT 5 Connect BUA6350 - na tej stronie jest rekomendowany, ma sporo bajerów jak bluetooth do łączenie się z aplikacją, dwa rozmiary mankietów, wygląda nowocześnie i jest z górnej półki takich urządzeń do domowego użytku co daje mi jakiś tam komfort psychiczny.
Dzięki.
  • Odpowiedz
  • 0
@DrGreen_2: bo chce to sobie jednak kontrolować częściej niż raz do roku u jakiegoś lekarza
tak samo cukier sobie kontroluje z raz na kwartał bo mam akurat urządzenie z paskami
4 dychy na karku to jednak jakieś ryzyko jest, a wole wcześniej mieć takie coś wykryte i leczone niż potem babrać się z zaawansowanym stanem
tak samo prewencyjnie robię sobie badania krwi
  • Odpowiedz