Wpis z mikrobloga

#wynajem w #krakow (inne miasta pewnie podobnie) tym roku to już totalnie odleciał
Jeszcze nigdy nie miałem takiej sytuacji, że siedząc od tygodnia na urlopie cały czas przed kompem i czatując na olx nie jestem w stanie zdążyć z wykonaniem telefonu pod numer z ogłoszenia. Wszystko co w miarę atrakcyjne znika w mniej niż 5 minut. Najciekawiej jest, gdy wynajmujący nie orientuje się w tegorocznych cenach i najpierw wystawia np. kawalerkę w centrum ze wszystkim za 1900, po 3 minutach zmienia na 2000, po kolejnych 10 minutach jest już 2300... Ciekawe do ilu dojdzie finalnie, bo sytuacja zmienia się dynamicznie xD Czekam jeszcze tylko na moment gdy dojdzie do tych słynnych "castingów" jak na zachodzie Europy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
@again_and_again jak wynajmowałam swoje mieszkanie, i to nie tanio, to jadąc na podpisanie umowy miałam telefon, w którym proponowali mi płacenie 300zł więcej jeśli podpisze z nimi. I to wcale nie jest żart. Oczywiście odmówiłam, bo nie jestem #!$%@?, ale no… tak to teraz wygląda.