Wpis z mikrobloga

@Sprytny-Zbys: nie bierz tego do siebie, ja dostałem bana na instagramie mimo, że nigdy nic nie napisałem. Kiedyś chciałem go wyszukać i okazało się że nie mam go w wynikach. Potem sprawdzianem na koncie dziewczyny i tam już był. ¯\(ツ)/¯

Może kiedyś uwolni barabasza. Jak leci z blokowaniem od góry do dołu to potem zostaje się na 298 tys subskrybcji i 20 tys wyświetleń. :P
B.....i - @Sprytny-Zbys: nie bierz tego do siebie, ja dostałem bana na instagramie mi...

źródło: IMG_3146

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sprytny-Zbys: chińskim murze? KOLEJNY DOWÓD NA TYO ŻE CZYTA WYKOP

ja nie dostawałem przez niego z dobry rok bana za wpisy ale gdy tylko zabrałem wspierającego grubas natychmiast mnie zablokował, z dobry rok jeszcze trzymał po mnie pamiątki na półce w pokoju streamerskim ale gdy o tym napisałem na wykopie odrazu zabrał
  • Odpowiedz
@BetonowePlacki: ja dostałem na instagramie mocnegovloga ale na testhuba wleciało automatycznie po 15 minutach mimo ze na testhubie nic nie komentowałem nigdy

ale testhub wcale taki najgorszy nie jest jednak, jego koledzy z technostrefa są o wiele bardziej #!$%@?ący fałszywi i są sprzedajni, wyliżą dupe każdej firmie od samsunga po mercedesa, jakbym nie miał innych problemów w życiu to bym takie ścierwa co tydzień do uokiku zgłaszał
  • Odpowiedz