Wpis z mikrobloga

#pracbaza #przegryw #krakow #zalesie #januszebiznesu
Pisałem, że zmieniam robotę, rzucam ten januszex i w końcu zaoferowali mi posadę.
Ale boje się jednej rzeczy.

Składałem cv na stanowisko administratora sieci do jednego korpo.
No i przeszedłem pozytywnie pierwszą rozmowę wstępną a potem drugą rozmowę z zadaniami z działem IT.

No i zaoferowali mi na start 8500 brutto a po 3 miesiącach 9000 brutto.

No i obawiam się tego, że dali mi taką wysoką stawkę a ja się nie sprawdzę, co wtedy?
Ja nie wiem, czy oni szukają jakiegoś "koksa", że dali na start tyle a mnie po prostu źle zweryfikowali?
  • 14
  • Odpowiedz
To jest wysoka stawka w krk na sysadmina? Moze na pierwsza robote ale czlowieku, szanuj sie
jesli jednak przyjmiesz to dopilnuj zeby podwyzka nie byla na gębę tylko zeby byl zapis w umowie
  • Odpowiedz
  • 1
@PlanetHell: niewiem, ja pracowałem w januszexie jako jedyny informatyk miałem całą firme na głowie + halę produkcyjną i zarabiałem 4500 do ręki

a 8500 to jest jakies 6200 do reki
  • Odpowiedz
  • 0
@bartez_94: no dla mnie to jest kolosalna róznica w zarobkach.
A jeszcze tyle na start dostałem ja liczyłem, że dostanę 4000 do ręki a 5000 to jest maks.
  • Odpowiedz
@kodecss: zarabiałeś 4,5k do ręki. Czemu liczyłeś na 4-5k? chcesz zmieniać firmę dla 500 zł? 6k+ rozsądne podejście. Trzeba się trochę cenić.
Nie biorą Świeżaka totalnego, wiedzą o tym. A 6k na rękę to potrafią juniorzy bez żadnego expa rzucać na rozmowach.
  • Odpowiedz
  • 1
@kodecss wyjaśniam: nie wiem jakie korpo ale kazde ma widełki na pozycje junior/mid/senior wiec dostałeś coś w ich zakresie. Jak juz Cie zatrudnia i wydadzą kase na onboarding to raczej będą pchali na szkolenia jak czegoś nie ogarniasz niż na wypowiedzenie.
  • Odpowiedz