Wpis z mikrobloga

#przegryw Za 2 miesiące wbijam 22 lvl i jedyne co mnie motywuje do czegokolwiek to kryptowaluty i zbliżająca się (albo i nie) w 2025 hossa. Żyje wiarą, że uda się fajnie pomnożyć pieniądze i spełnić marzenie o pracy gdzie sam byłbym sobie szefem i kupnie wymarzonego auta. Mam wrażenie, że to moja jedyna szansa dlatego wolny czas, święta, sylwestry itp spędzam w pracy bądź na nauce. Jeśli się nie uda to it's over. Niby biorę to pod uwagę i chodzę na studia żeby jakieś wykształcenie mieć i nie zostać z niczym ale nie wyobrażam sobie pracy na etacie przez następne lata.
Pobierz Napoleon_przegrywarte69 - #przegryw Za 2 miesiące wbijam 22 lvl i jedyne co mnie moty...
źródło: e62988c8d992f496965ccc41b989cee1
  • 6
@6aesthetic9: ? wiesz ile kasy trzeba wpompować w takiego btc/eth żeby #!$%@?ło x10? to tak jak masz spolke z obrotami 5k dziennie z newconnect a apple z nasdaq. masz 100k to z takiej malutkiej spolki w pojedynke mozesz podbic kurs o 100% a zeby ruszyc takim apple potrzebne są biliony dolarów. tam są miliony akcji w arkuszu na drodze tak samo jak miliony btc do skupienia zeby podbic kurs.
@getwell218: nikt o zdrowym rozsądku nie planuje robić x10 na btc czy eth, ale jak ktoś zarobi na tym chociaż 20 czy 30% to i tak spoko, i ważne jest żeby odpowiednio wcześnie wyjść z btc do dobrych altów a tam zrobić x10 czy x20 nie jest trudno gdy już skończy się hossa na btc

no ale fakt faktem teraz to wróżenie z fusów i można jedynie prognozować co się wydarzy