Wpis z mikrobloga

#blackpill #aseksualizm #przegryw #przemyslenia

Mam wrażenie że Wiele osób na Wykopie nie rozumie różnicy pomiędzy Aseksualizem i Aromantycznem bo wiele osób tutaj (przynajmniej z tego co zauważyłem) myśli że jak się jest Aseksualny to nie ma się ochoty na dziewczyny/związki ale to nie prawda bo

Aseksualizm= Nie masz ochoty na seks i inne czynności seksualne (co nie oznacza że nie możesz ich nadal robić)

Aromantyzm= Nie masz ochoty na związki a romantyczne rzeczy się nie interesują (co nie również nie oznacza że nie będziesz chciał np: być w Aromantycznym związku)

więc jak widzicie to co wiele osób uważa za "aseksualizm" tak naprawdę jest Aromantycznem macie to na uwadze następnym razem

Btw z racji tego że sam jestem osobą aseksualna i Aromantyczna możecie zadawać mi więcej pytaj o te dwa spektra (tak to są Spektra) nie obiecuję że odpowiem na wszystkie ale się postaram
  • 30
@power-weak: Też tak uważałem do momentu aż nie zapoznałem się ze skutkami operacji zmiany płci. Dorosłym nikt nie zabroni robić sobie kuku, ale terapie hormonalne dla dzieci czy operacje zmiany płci dla nieletnich to patologia. Homoseksualizm jest tak samo przyrodzony jak heteroseksualizm, dlatego uważam terapie zmiany orientacji seksualnej za chore prania mózgu.
@500minus A ok to takim razie przepraszam no i też uważam że osoby dorosłe powinny decydować o zmianie płuci może tylko w naprawdę skrajnych przypadkach jakieś dziecko będzie mogło sobie zrobić ale tylko w skrajnych

jeszcze jakieś inne pytania btw?
@500minus tutaj muszę powiedzieć że jeszcze moje rodzina o tym nie wie zamierzam o tym powiedzieć ale jeszcze nie wiem kiedy poza tym to muszę tylko trochę matka chcę żeby miał kobiete i dzieci ale tylko trochę
@500minus Czasami na wykopie lub na redditcie (akurat tak tylko czytam wpisy) kiedyś jak się dowiedziałem że jestem Aseksualny i Aromantyczny to zadawałem 27473836362 pytań na internecie ChatuGPT i Google bard (chatGPT wersji Googla) o tym