Wpis z mikrobloga

@krucjan: Rozumiem, jak cię zlapią za rekę to krzycz że to nie twoja ręka. A jak w cytowanych komentarzach pisałeś że miejsca powinny być wymiarowane pod auta, to co innego miałeś na myśli, tylko źli internauci manipulują.
  • Odpowiedz
@mmtt nie powinny być tylko SĄ. nikt nie robi miejsca parkingowego z myślą "dobra mam parking teraz zaprojektuje do niego samochód" tylko na podstawie średnich wymiarów aut ustala się jak szerokie powinny być miejsca xD chyba normalne, że zawsze znajdzie się jakieś większe auto jak i mniejsze ale nie widziałem w związku z tym żadnych strajków czy petycji posiadaczy dużych aut, żeby parkingi im budować większe xD zresztą co ja ci będę
  • Odpowiedz
tydzień temu w Krakowie takiego widziałem. Akurat się fajnie zgrywa, że to elektryk ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Amaru: Dlaczego? Elektryki statystycznie nie palą się częściej niż samochody spalinowe. I raczej też nie wybuchają...
Jedyny minus, że palą się długo dłużej niż samochód spalinowy
  • Odpowiedz
nikt nie robi miejsca parkingowego z myślą "dobra mam parking teraz zaprojektuje do niego samochód


@krucjan: Tak, oczywiście normy nie istnieją, koncerny samochodowe robią auta takie, jakie im się akurat narysują a kolej co roku zmienia tory, bo nowa lokomotywa przyszła z innym rozstawem. Oczywiście że auta projektuje się pod środokowisko w którym będą użytkowane.

nie widziałem w związku z tym żadnych strajków


Aha, jak nie robią strajków to nie można
  • Odpowiedz