Wpis z mikrobloga

#polityka #andruszkiewicz

Pozwoliłem sobie stworzyć posta na Mirko @Kryspin013

Śpieszę z odpowiedzią na pytanie:

Jak się czujesz, z tym że twoi przełożeni obstawiają listy takimi "tytanami intelektu"?

Najwidoczniej w innych sprawach mają podobne poglądy jak np. w "Konstytucji Wolności".

Nie wiem czemu myślisz, że ja się z takimi zdaniami o bluetooth, dziwnych stwierdzeniach o nanorobotach w szczepionkach, czy szkodliwości fal 5G w odległości półtora kilometra od Ciebie (jestem fizykiem) NIE spotkałem? Spotkałem się (i tu może urażę niektórych), ale poziom dyskusji i zacietrzewienia (a prubuje być spokojny jak na Wykopie) był taki sam jak na #wykop.

Kiedyś zadałem sobie pytanie , czy jak z 800 kandydatów 20 gada głupoty, to ja mam zaprzepaścić szansę zmiany administracji publicznej nas nowocześniejszą, czy prawa podatkowego na 10 RAZY prostrzego?

Mamy 240 000 000 000 zł Pana Tuska który zabrał je z prywatnych Funduszy Emerytalnych

Mamy 250 000 000 000 zł wyprowadzonych w tym roku za budżet przez Pana Morawieckiego

Czy PSL istniejący od 100 lat (kiedyś ZSL) i mający za stołki 110% zdolność koalicyjną.

Czy ludzi na listach lewicy którzy uważają że można zabić człowieka przy porodzie jak jeszcze noga nie wyszła.

To ja już wolę gościa który wstawił grafikę, że niebieski ząb szkodzi w uszach.
MateuszJakubAndruszkiewicz - #polityka #andruszkiewicz

Pozwoliłem sobie stworzyć pos...

źródło: temp_file353307683285234321

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz:

Kiedyś zadałem sobie pytanie , czy jak z 800 kandydatów 20 gada głupoty,

Czy ludzi na listach lewicy którzy uważają że można zabić człowieka przy porodzie jak jeszcze noga nie wyszła.


czyli jak część konfusiów gada o generatorach plazmy czy innych deparchatorach, to jest git, a jak część lewusiów gada o aborcji do ostatniego dnia, to już nie jest git. przeczysz sam sobie
  • Odpowiedz
@Bujak

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz:

> Kiedyś zadałem sobie pytanie , czy jak z 800 kandydatów 20 gada głupoty,


>Czy ludzi na listach lewicy którzy uważają że można zabić człowieka przy porodzie jak jeszcze noga nie wyszła.


czyli jak część konfusiów gada o generatorach plazmy czy innych deparchatorach, to jest git, a jak część lewusiów gada o aborcji do ostatniego dnia, to już nie jest git. przeczysz sam sobie


To nie jest zaprzeczenie, tylko
  • Odpowiedz
Kiedyś zadałem sobie pytanie , czy jak z 800 kandydatów 20 gada głupoty, to ja mam zaprzepaścić szansę zmiany administracji publicznej nas nowocześniejszą, czy prawa podatkowego na 10 RAZY prostrzego?


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: akurat u was to chyba trudniej znaleźć kandydata, który nie gada głupot. Bierzecie masowo głupków na listy a potem wielkie zdziwienie, że ktoś cytuje waszych polityków.
  • Odpowiedz
@Bujak


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz bronisz swoja formację argumentem że "wszędzie są dziwni ludzie", jednocześnie atakując inną argumentem "wszędzie są dziwni ludzie"


Nie bronię formacji.


Zauważam, że wszędzie są dziwni ludzie. Nie oni powinni Kierować debata publiczną.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: no ja cię proszę, to jest argument na zasadzie "mam a inni też tak robią" XD

Jesteście liderem jeśli chodzi o ilość odklejeńców na waszych listach.
  • Odpowiedz
@Kryspin013

>@Bujak

>

> @Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz bronisz swoja formację argumentem że "wszędzie są dziwni ludzie", jednocześnie atakując inną argumentem "wszędzie są dziwni ludzie"

>

>Nie bronię formacji.

>

>Zauważam, że wszędzie są dziwni ludzie. Nie oni powinni Kierować debata publiczną.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: no ja cię proszę, to jest argument na zasadzie "mam a inni też tak robią" XD


Nieprawda, to nie jest taki argument.
  • Odpowiedz
@Kryspin013

>Nie mam żadnego zdziwienia. I nie uważam że masowo bierzemy glupków w jakiś innych ilościach niż reszta.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: To proszę wymień kilku jakiś przykładowych polityków z waszej partii, którzy nie szurali.


Pytanie jest bardzo nieładnie zadane. Sugeruje, że wiekszość jest "szurami"

Odpowiem jak mi udowodnisz że 51% kandydatów konfederacji jest szurami.
  • Odpowiedz
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz:

Kiedyś zadałem sobie pytanie , czy jak z 800 kandydatów 20 gada głupoty,


Przedstawiasz to caly czas jakby to były jakieś pojedyncze przypadki na końcach list w małych okręgach. Tymczasem mnóstwo kuriozalnych, pedofilskich, rasistowskich, homofobicznych i ksenofobicznych tekstów pochodzi od samej góry waszej partii i od jej najbardziej rozpoznawalnych twarzy. Kto podpisał konfederacje gietrzwaldzka? Kto mówił o lekkiej pedofilii? Kto przedstawiał słynną "piątkę", kto mówił o tym że prawo powinno
  • Odpowiedz
Pytanie jest bardzo nieładnie zadane. Sugeruje, że wiekszość jest "szurami"


Odpowiem jak mi udowodnisz że 51% kandydatów konfederacji jest szurami.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: odbijam piłeczkę.

Po pierwsze to nie. Sugeruję, że ogrom ludzi na waszych listach to denialiści i szury, oraz że macie ich znacznie większy współczynnik niż jakakolwiek inna partia. Bynajmniej nie, że większość z was stanowią szury.

Po drugie przyjmijmy sobie, dla eksperymentu myślowego, że co najmniej 50% ludzi na waszych
  • Odpowiedz