Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Meserole: ja mam podobnie, ale kiedyś mi kumpel opowiadał jak w prlu zaczął się awanturować z psami i powiedział do nich, że studiuje prawo i że mają #!$%@?. to go spałowali i zabrali na wyrzeźwiałke xD. Teraz myślę, że może być podobnie jak trafisz na takich weteranów
  • Odpowiedz
@jarokoxu: Ja kiedyś piłem z jakimiś randomami zajechała policja zaczęła nas spisywać a jeden cwaniaczek z tamtej ekipy chciał "dyskretnie" uciec skończyło się tak że jego #!$%@? do lodówy a my pouczenia i dobranoc xD
  • Odpowiedz
@Rainmaker97: Najlepsze odwyki nic nie dadzą, jeżeli po nim wracasz do tego samego trybu życia...Szymol chciał przestać pić, ale zaraz po wyjściu z odwyku wrócił do tej samej ekipy, te same wyjścia na miasto, ten sam tryb życia.

Wyobraź sobie, że chcesz przestać być menelem, ale cały czas wracasz do ekipy meneli, żeby z nimi posiedzieć na ławce... Tak się nie da...
  • Odpowiedz
@Brygadzistaziomek: Szymool na odwyk poszedł głównie po to, żeby mieć podkładkę że wyszedł z nałogów w kontekście odbanowania na twitch (przypomnijmy że wyłapał bana bo wciągał kreskę w barcelonie na live). Ogólnie smutny obrazek, bo do końca myślałem że jednak pozostanie w trzeźwości.

@KoninaBeZiomeczka Miał wszywkę w brzuchu. Ale jakoś ostatnio skończyła się jej ważność.
  • Odpowiedz