Wpis z mikrobloga

Wystarczy że napiszesz że skończyleś jakieś studia i nie mozesz znaleść pracy to odrazu wykopowi eksperci ci wypomną, że to dlatego ze się nie angazowałeś w studia xDDD Tak, bo kazdy jest zdolny i studiując prawo/medycynę/it ma jeszcze czas na kursy praktyki i rozrywkę. Banda ignorantów którym do glowy nie przyjdzie, ze ktoś moze nie miec predyspozycji do nauki, byc niepolnosprawnym czy miec inne trudności. Ja to 2 razy nie zdałem stacjonarnych studiów, które podobno były łatwiejsze niż "europeistyka" ciągle zakuwając po nocach i nie imprezując ani razu, oczywiście na kursy czy praktyki pozauczelniane równierz nie miałem czasu ani predyspozycji przez zakuwanie i brak umiejętnosci.. Ja np zeby się nauczyć na jednego kolosa musialem non stop kuć po 10h dziennie przez tydzień a i tak nie zawsze zdawałem po takim przygotowaniu. A swoja drogą to w podstawówce nie miałelem zadnych z tym problemów - średnia 4.9 mimo te ze nie spędzalem dużo czasu na nauce, w liceum gorzej trochę bo srednia 3.8 ale też się malo uczyłem. Za to studia starałem się jak najmocniej i gówno z tego wyszlo. Także to dowód na to ze każdy ze szkołą lepszą/wyższą niż niestacjonarne studia to oski #szkola #podbaza #licbaza #studbaza #studia #przegryw #zalesie #oski
  • 1