Wpis z mikrobloga

Ktoś mi powie o co chodzi aktualnie z csem? miałem dość długą przerwę od csa i straciłem rangę to oczywiste, ale zawsze było tak, że po wygranym meczu ponownie ją przydzielało a aktualnie wygrałem już kilka meczy i nadal jej nie mam a co więcej pokazuje mi, że muszę wygrać 1 mecz żeby ją odzyskać i to nie tylko ja mam ten problem tylko moi koledzy również gdzie oni nie grali może z miesiąc-dwa a ja co prawda z pół roku-rok ewentualnie czasem właśnie pobieżnie się mecz zagrało jeden i elo a teraz nie wiadomo o co chodzi, google też nic nie mówi. Ma ktoś jakiś sposób na to albo cokolwiek?
#csgo
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@SpeaRRR: 100%. Przed chwilą kolejny mecz wygrany i dalej nic :) chyba, że trzeba wygrać mecz rankingowy ale długi a nie krótki? ale jakoś brzmi to bez sensu skoro na krótkim też można rangę wbijać przecież
  • Odpowiedz
  • 0
@Licho87: @tomciopaluh @Refusek Wybaczcie, że po tak długim czasie ale nie miałem kiedy odpisać nawet. Właśnie wygrałem kolejny krótki mecz rankingowy i nadal rangi nie mam.. wciąż mi pokazuje, że muszę wygrać 1 mecz żeby otrzymać rangę i nic. Próbuje to wygooglować to nic mi w wynikach nie wychodzi kto by miał taki sam problem jak ja. Co ja #!$%@? mam jakiegoś shadow bana czy o co chodzi?
  • Odpowiedz