Wpis z mikrobloga

@smooker: straty Sił Zbrojnych Ukrainy są i tak kilkukrotnie mniejsze niż straty kacapów. Poza tym, gdyby nie opieszałość zachodnich krajów przy przekazywaniu uzbrojenia to można by było uniknąć wielu niepotrzebnych strat i prawdopodobnie na niebie już dawno latały by Ukraińskie f-16, a na lądzie toczyła by się kontrofensywa o Krym
  • Odpowiedz
Im więcej martwych Polaków i Rusków, tym lepiej, powiedział ktoś w 1920. Im więcej martwych Polaków i Niemców, tym lepiej dla świata, powiedział ktoś w 1939.


@Pantokrator: tak, a o co chodzi? takie życie kolego. Niemcom wojna 1920 była bardzo na ręke.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Czyli ogólnie to spoko, że Polaków bolszewicy mordowali i ludzie wyznający takie postawy nie są moralnym dnem? Czy Auschwitz też było OK? Niemcy działali w swoim interesie i sporo na tym zyskali, więc tylko głupi by nie skorzystał, tak?
  • Odpowiedz
@Pantokrator: a gdzie napisałem że okej? Gdzie wyraziłem swój pogląd że to dobrze/niedobrze? Tak wygląda rzeczywistość, chcesz sie obrazić na rzeczywistość? Uważaj, leci kolejny fakt: Amerykanie pozwalają umierać ukraińcom żeby jak najdłużej przeciągać konflikt. Gdyby chcieli im pomóc to dawno daliby F16 i w #!$%@? abramsów które rdzewieją u nich na pustyni. Ale nie dali, dawkują pomóc by konflikt był jak najdłuższy. No i co? No i nic, takie życie
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Czyli tak wygląda rzeczywistość i nie masz z tym problemu? Akceptujesz to? Im więcej martwych p0laków, tym lepiej i spoko? Twoja martwa rodzina jakby komuś odpowiadała i by to wprost wyraził, to pokiwałbyś ze zrozumieniem głową?
Amerykańscy politycy mogą robić co chcą. Ale ty jako człowiek jesteś dnem moralnym, na podobnym poziomie, co kacapskie naziolki. Im też wszystko jedno, komuś obciąć genitalia czy głowę tępym nożem? No tak wygląda rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Nie ma to jak degenerat, któremu morderstwa i gwałty w sumie nie przeszkadzają. To nawet nie jest zwyczajna patologia czy porażka wychowawcza. Moralnie jesteś na poziomie naziolków czy NKWDzistów.
Ludobójstwo i zbrodnie, gdziekolwiek się nie odbywają, są odrażające i zasługują na potępienie, ja nie piszę, że im więcej niewinnych ludzi tam zginie, tym lepiej. Do tego dyskutujemy o Ukrainie i Ukraińcach, a nie o Rwandzie i Nigrze, degeneracie.

#czarnolisto
  • Odpowiedz