Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, przykładam się do pierwszego zakupu po deportacji 2 miesiące temu i późniejszym zmianie regionu z Turcji na Argentynę. Jak najbezpieczniej kupować, aby znowu nie wpaść? Użyć VPN? Wpłacić sobie na konto inaczej, niż kluczami lub skinami?
#steampesos
  • 12
  • Odpowiedz
@SpeaRRR: Też mnie wyrzuciło z 2 miechy temu. Tylko że ja na chama przeniosłem się 3 dni później do turcji i kupiłem grę - przeszło. Sprzedałem kluczyki i normalnie działało. Później jakąś pierdółkę chciałem dokupić za kilka lir i wywaliło przy drugim zakupie, a pierwszy za 600 lir przeszedł xD
  • Odpowiedz
@SpeaRRR: Nie, niczego nie używałem. W regulaminie coś tam mieli o maskowaniach i nie chciałem zaryzykować wieloletniego konta. Normalnie z polskiego IP 4 transakcje przeszły, a przy piątej druga deportacja :D
  • Odpowiedz
@Sqb1911: W regulaminie coś tam mają też o zmienianiu regionu na nieodpowiadający faktycznej rezydenturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Steam przechowuje info o adresach IP logowania (każdy user może nawet wyświetlić sobie te logi) - IMO najbezpieczniej jest sobie zbudować historię logowania na dany region (przez okres conajmniej kilku tygodni) po czym dopiero potem dokonać zmiany regionu.
  • Odpowiedz