Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Mirki i Mirabelki,

Ten wpis to aktualizacja do tego wpisu: https://wykop.pl/wpis/72562211/wpis-kierowany-do-mirkow-obserwujacych-tag-wykopsk

[̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]
Z OSTATNIEJ CHWILI
[̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]
1 Z 2 NAGRÓD GŁÓWNYCH, O KTÓRYCH WTEDY PISAŁEM, ZOSTAŁA WYDRAPANA W #warszawa

Informację z Warszawy, wraz ze skanem głównej wygranej, wklejam jako obrazek do tego wpisu.


Co dalej?
W "Wielkiej Krzyżówce" do wydrapania pozostaje już tylko ostatnia nagroda główna i jeżeli ktoś dalej chce się bawić w poszukiwanie białego kruka z główną wygraną to od teraz sprawa się dosyć mocno skomplikowała.
Wcześniej mogliśmy brać jakiekolwiek zdrapki bo każda miała (prawie) identyczną szansę na to że jest tą zdrapką z nagrodą główną. Od teraz można powiedzieć że połowa zdrapek wypadła z puli. Obecnie żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną musimy patrzeć na numer paczki danej zdrapki i kupować tylko i wyłącznie takie których numer paczki wynosi więcej jak 200 000. Przedział poniżej 200 000 właśnie przez wygraną w Warszawie uległ spaleniu i nie powinniśmy już kupować zdrapek z taką numeracją.

Dla tych co są na tagu pierwszy raz: Czym jest gorący przedział?
Każda zdrapka posiada specyficzne białe pole z nadrukowanymi w nim 3 sekcjami liczb oddzielonych myślnikiem (AAAA-BBBBBB-CCC).
Dla "Wielkiej Krzyżówki" opis poszczególnych części jest następujący:
- 0503 - jest to numer identyfikujący daną serię zdrapek. Wszystkie zdrapki "Wielkiej Krzyżówki" mają tę wartość identyczną. Z punktu widzenia gorących przedziałów ta wartość nie jest istotna.
- 071587 - jest to numer określający paczkę zdrapek. To właśnie ta część nazywana jest gorącym przedziałem. W przypadku "Wielkiej Krzyżówki" musimy szukać zdrapek których ta wartość wynosi powyżej 200 000.
- 006 - jest to numer określający kolejność konkretnej zdrapki w danej paczce. Dla "Wielkiej Krzyżówki" ta wartość wynosi od 001 do 010. Z punktu widzenia gorących przedziałów ta wartość nie jest istotna.

Zdrapka "Wielka Krzyżówka" będzie w sprzedaży do 13 września 2023 roku (w środę, 13 września, też będziecie mogli ją jeszcze kupić do czasu zamknięcia danej kolektury).

Przypominam że istnieje mapa kolektur w których ta zdrapka powinna być jeszcze dostępna. Link:
https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=11syI6VZ472NQFcc9PMDQtZEQI1g2Myo
(jutro po 17:00 planuję sporą aktualizację więc dla większości oddziałów dane na weekendowe poszukiwania powinny być super świeże () ).

Byłoby super jakby udało nam się upolować też i ostatnią główną. Nie wiem czy to ktoś od nas wygrał bo nikt się do tej wygranej (jeszcze) nie przyznał. Jeżeli tak to składam ogromne gratulacje! Chętnie otrzymam, nawet anonimowe, potwierdzenie wygranej żeby umieścić je tutaj na tagu i pokazać innym że jednak kto drapie ostatki ten (czasem) wygrywa kokosy (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃

Pozostaje mi życzyć Wam powodzenia.
Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to wrzucajcie je pod ten wpis - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp

#lotto #zdrapki #zdrapka #hazard
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeż...

źródło: wielka krzyzowka warszawa

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 5
a wiadomo ile zdrapek zostało? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Grubyarchi: w sprzedaży jest około 103 571 losów i trudno powiedzieć ile z nich ma numer paczki poniżej 200 000 a ile powyżej, dlatego można oszacować że losów sprzyjających, z numerami paczek powyżej 200 000, jest około 50 000.
  • Odpowiedz
@Nutaharion ajaj po tym jak kupilem przeczytałem post ( ͡° ʖ̯ ͡°) U mnie brak jakiejkolwiek wygranej - jedyny i ostatni los kupiony w Skawinie ul. Wspólna (można wykreślić) ;)
  • Odpowiedz
  • 2
Ta mapa niestety nie jest aktualna. Bylem dzisiaj w jednej z kolektur bo mnie namówiłeś i Pani nie miała już tej zdrapki. Jutro spróbuję jeszcze w innych


@Hetman_Wielki_Koronny: robię co mogę żeby mapa była aktualizowana na bieżąco. Oczywiście codziennie sprzedaje się około 1 000 losów więc z każdą godziną coś się sprzedaje i mapa się deaktualizuje ale z tym nic nie jestem w stanie zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@Nutaharion: kuuurde, byku. To niedaleko mnie ta kolektura ;-;
Powiem więcej, właśnie próbowałem kupić wszędzie dookoła, i nigdzie nie mają. Gdybym to robił w weekend, to z racji wolnego czasu być może i tam bym zaszedł ;-------------------;
No cóż, mówi się trudno. A, i Żabki są koszmarne, w jednej koleś mi poszukał, w reszcie nie działał system xd tak czy siak robisz dobra robotę, dzisiaj przynosisz mi depresję xd ale będę
  • Odpowiedz
  • 1
@Nutaharion jakaś aktualizacja zanim wybije 12 września? : D
podpowiem, że ja znajduje zdrapki z numerami powyżej 200 w miejscach, których nie oznaczyłeś (żabka/randomowe stacje paliw).
  • Odpowiedz
  • 0
@Cedru: na pewno przed końcem sprzedaży będą jeszcze aktualizacje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Z jakiego rejonu jesteś jeśli można wiedzieć? Trochę dziwne że danych kolektur nie ma na mapie a są w nich zdrapki.
Jeszcze gdyby to były jakieś kolektury własne to bym to zrozumiał bo pewnie byłby to przerzut ale że znajdujesz zdrapki w Żabkach i stacjach paliw których nie ma na mapie to już trochę
  • Odpowiedz
  • 1
@Nutaharion okolice Łodzi, od razu uprzedzam pytanie - nie nie wygrałem : D kupowałem ostatnio w Łodzi 2 ostatnie i wczoraj 2 na stacji "na trasie".
  • Odpowiedz
  • 0
co ile aktualizujesz mapkę? bo w 1 nie było już a w drugiej ostatnie 2 wzielismy (Łódź) - 100 zł wpadło, a wiadomo piniądz musi płynąć xD


@Lifetec: jak tylko dostaję nowe dane od pracowników z oddziałów Lotto to staram się je wieczorami wrzucić na mapę.
  • Odpowiedz