Wpis z mikrobloga

jak będe kiedyś miał do sprzedania mieszkanie po ciotce to z ciekawości też wywale jakąś wysoką cene pewnie będą telefony do mnie dzwonić i od hui mnie wyzywać
  • Odpowiedz
Za ta kasę kupisz segment/bliźniak ~150m2. Jeśli wolisz bloki i nie przeszkadza Ci ze Twoje osiedle nie będzie się nazywać "prestige" "villas" or whatever to znajdziesz mieszkanie pod 90m2, a jak do remontu to taniej. Większość boi się remontów / wykańczania - a to nic strasznego.
  • Odpowiedz
@pokaczw: Parter z orientacją wschodnią - ciemno. Kłobucka - zadupie komunikacyjne, tam to bloki socjalne w mniej zwariowanych czasach mogliby budować obok zakładu karnego, trasa+ tory+samoloty, zakłady przemysłowe. Mimo tego ktoś zainwestował w wysoki standard. Warszawa przestaje być miastem dla normików.
  • Odpowiedz
@dzikuZplasriku:

Nie kupi teraz za 25 to za rok bedzie juz za 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie masz maszyny do cofania sie do 2019 to guano mozna zrobic juz z tym faktem. Zawsze mozna wynajmowac i budowac komus majatek
  • Odpowiedz
Większość boi się remontów / wykańczania - a to nic strasznego.


@chaosrising: Jak się znasz na branży to może tak, ale jak się nie znasz to każdy fachowiec tylko czeka żeby cię #!$%@?ć na stawkę X3, do tego dochodzi wysiłek projektowo aranżacyjny vs. ocenienie już istniejącego standardu wykończenia.

Ja już kilka razy remontowałem i za każdym razem to była gehenna wykonawcza z firmami.
  • Odpowiedz