Wpis z mikrobloga

@BayzedMan xD a niedługo przed wybuchem wojny były rozmyślania, czy pracodawcy powinni mieć dostęp do informacji o szczepieniach. Także nie rżnij głupa, bo na szczęście niektórzy pamiętają ten cyrk dość dobrze
  • Odpowiedz
@NitrousOxide: Teraz będzie zmienianie narracji, że w lutym 2022 nie było już COVIDa, wszyscy normalnie funkcjonowali i żyli, a tak naprawdę jeszcze nasi eksperci dywagowali jak tu nas jeszcze bardziej dorżnąć COVIDem i zamordyzmem. Pamiętam jak wtedy mi sprawdzano za granicą paszporty COVIDowe, nie mogłeś nigdzie podróżować a policja chodziła po galeriach i terroryzowała niewinnych ludzi.
  • Odpowiedz
@RussianBoi2 dokładnie tak, smoluchy myślą, że nikt nie pamięta tego cyrku i jak to przeszło już w 2021 xD I jakoś mnie to tez nie dziwi, że na wykopie najbardziej proukrainscy są ci, którzy byli zamordystami kowodowymi.
  • Odpowiedz
@NitrousOxide: dokładnie, do ostatniego dnia przed wojną było grzanie przepełnionych oiomów, slynnej ustawy Lex Hoc. I co najważniejsze- przymus szczepienia medyków pod rygorem zwolnienia z pracy wprowadzili od 1 marca 2022. Nikt mi nie powie, że już covid to się kończył w 2021 roku. Opamiętali się co niektórzy, jak się dali nabrać, to teraz dostają amnezji.
  • Odpowiedz
Covid to sie skonczyl w 2021 roku w pierwszej polowie zniknely wszystkie obostrzenia, ze wzgledu na lagodniejszego omicrona.


@BayzedMan: dlaczego kłamiesz? Czy może pamięć złotej rybki?
  • Odpowiedz