Wpis z mikrobloga

#andruszkiewicz #konfederacja #polityka

Założyłem profil polityczny a oni takie coś mi wysyłają.

Oni serio myślą, że jak ktoś nie używał nigdy Facebooka to zacznie odpisywać i wchodzić na te linki?

TAKIEJ atencji dawno nie miałem!!! Kolejny już #falszywyrozowypasek

Ciekawy który to wykopek? czy to nie Ci z #neuropa którzy dają komentarze i pultają się o wszystko od 8 do 16?
MateuszJakubAndruszkiewicz - #andruszkiewicz #konfederacja #polityka

Założyłem profi...

źródło: temp_file4760935487046636549

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: Przykra sprawa mordo. Politycy konfederacji są na pewno jedynymi osobami ciemiężonymi przez boty na FB podające się za kobiety. Pewnie stoją za tym ci wstrętni ludzie z partii rządzącej, z którymi nigdy nie wejdziecie w koalicję. Życzę dużo wytrwałości i silnej woli, które są niezbędne by oprzeć się wewnętrznej pokusie, która ciągle zachęca człowieka do kliknięcia w podejrzany link od napalonej latynoski.

Trzymaj się Mbubu!
  • Odpowiedz
  • 31
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz Usuń konto konfiarzu, za mało was tutaj? idź do siebie na Pikabu, tam ile masz elektoratu, praktycznie 90% osób będzie zgadzało się z twoim zdaniem, twoja śmieszna partyjka będzie miała 100% poparcia w Muchosrańsku, a jak już przejmiesz władze to dowiesz tego kto napuścił na ciebie bota, wszystkie służby specjalne postawisz na nogi.
  • Odpowiedz
  • 53
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: niby młody, wykształcony, ale jednak, jak dołączył do partii szurów to mądry być nie może xD

Neuropa spamuje facebooka od lat hinduskimi botami, bo wiedzieli, że założysz tam konto i byli na to gotowi xD
  • Odpowiedz