Wpis z mikrobloga

@NieBendePrasowac: ja mam +30 i mam syna i polecam mocno. Tylko warto przeczytać całą w kontekście. Nie wiem co Ci tam nie pasowalo, ale niech zgadnę - jeździsz suvem który wybrała Ci kobieta? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Wisimiwur Buduj wspólne wspomnienia póki jest mały i na wszystko chętny. Biwaki, wycieczki, przygody.
Potem jak stanie się nastolatkiem to różnie bywa. Prawdopodobne trafi na towarzystwo, które będzie miało na niego duży wpływ.
Jednak im będzie starszy tym bardziej będzie wspominał i tęsknił za tymi chwilami rodzinnymi z dzieciństwa. Będzie do tego wracał w wspomnieniach już do końca życia.
Jeśli zaszczepisz w nim miłość do rodziny już w dzieciństwie, to będzie wspaniałe
@AniaHaniaWarszawa: w tej chwili to ciężko doradzić. U mnie w firmie odrzucają już CV-ki osób na juniorskie stanowiska które nie mają skończonych studiów IT lub pokrewnych. Wcześniej odrzucali osoby bez wyższego ale jak ktoś skończył politechnikę na innym kierunku (jak ja) to miał szanse się dostać, teraz już zostałby odrzucony.

Imo jak dopiero kończysz inżynierkę, masz poniżej 25 lat albo jesteś starsza i dalej czujesz się na siłach to rozwiązaniem mogłoby
Nie wiem co Ci tam nie pasowalo, ale niech zgadnę - jeździsz suvem który wybrała Ci kobieta? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@sorek: to miało mnie obrazić?
ty czytałeś tę książkę i to jest pierwsze co przyszło Ci na myśl? Masz jakikolwiek kontakt z rzeczywistością?
Wielokrotnie łapałem się za głowę jak czytałem tutaj
Pobierz NieBendePrasowac - >Nie wiem co Ci tam nie pasowalo, ale niech zgadnę - jeździsz suve...
źródło: kfkghflxb2q81
  • 0
@Wisimiwur jak już zacznie być komunikatywny, ucz go panowania nad sobą, cierpliwości i spokoju. Może się to wydawać trudne, ale zdziwiłbyś się jak 4 latek potrafi ogarnąć to co mu tłumaczysz, oczywiście sam musisz świecić przykładem.
Dajcie jakieś dobre rady jak próbować zrobić żeby młody wyrósł na szczęśliwego, spokojnego i pewnego siebie człowieka.


@Wisimiwur: Szalom. Trzymaj go z dala od cyfrowych technologii lub miej nad jego urządzeniami srogi reżim. Ucz go języków obcych. Często zabieraj go w teren, wpój mu ze aktywność fizyczna jest priorytetem. Nadaj mu pewną duchowość, stalowe zasady. Sprawdź co go naprawdę jara i kieruj go to pod aspektem jego życia zawodowego. Z całą
@Wisimiwur: idź na pierwszą kontrolę u dentysty w ciągu 6 miesięcy od pojawienia się pierwszego zombka. Od pierwszych dni przyczajaj do "zabiegów" w ustach, kup silikonową nakładkę na palec i masuj dziąsła. A jak pojawi się pierwszy zombek, to od razu szczotkuj (polecam sobie kupić szczoteczkę soniczną dla niemowląt). Stosuj pastę curasept baby-kid, na początku dosłownie muśnij nią szczoteczkę.

Nie dawaj słodkich przekąsek kilka razy dziennie, ucz od początku jedzenia ich