Wpis z mikrobloga

Taka alternatywke sobie wczoraj narysowalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze mnie zastanawia, czy kazdy tak ma, ze jak spojrzy na rysunek po skonczeniu to cos mu sie w nim nie podoba, a po jakims tygodniu juz mu przestaje cos nie pasowac i wszystko mu sie w nim podoba? Bo u mnie to schemat przy kazdym rysunku i za kazdym razem bicie sie z myslami czy moze jednak nie usunac go z ig?

#tworczoscwlasna #rysujzwykopem #chwalesie
Pobierz siajewsky - Taka alternatywke sobie wczoraj narysowalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze mnie zasta...
źródło: 7DADF271-49DF-4E29-8C14-482CDC240E9D
  • 9
@jeden_na_dziesiec: no to ja jak swiezym okiem po przespaniu sie spojrze, to tez mi sie srednio podoba, a potem im wiecej czasu mija tym bardziej mi sie z powrotem podoba i wady przestaje zauwazac, ale dobrze ze chociaz po czesci nie tylko ja mam taki problem
@jeden_na_dziesiec: chciałbym tak mieć ja zawsze kończe w momencie, kiedy widze, że jest już #!$%@? na amen, a dopiero po tygodniu dostrzegam potencjał, np. ten głupi straganek z #wyzwanieplastyczne po nałożeniu laserunku z bieli cynkowej zaczyna sie składać do kupy, i spokojnie da się go odratować do zrozumiałej dla widza formy, no ale ja mam tak zawsze, musi minąć sporo czasu zanim coś co frustrowało zacznie mi się podobać, ale i
@Theo_Y: No w sumie też to będzie zależało od tego, jaki cel przyświecał tworzeniu danej pracy. Bo jeśli jest to nauka rysunku, to naturalne, że wcześniejsze prace są po prostu z podstawowymi błędami i to jest droga powiedziałabym bardziej jednokierunkowa. Analizowanie tego, jaki będzie odbiór pracy, to już wyższy poziom jak dla mnie i pewnie bardziej w obie strony może zachodzić.
@jeden_na_dziesiec: akurat bardziej z własnego punktu estetycznego patrze, jakby potrafie sobie wyobrazić, co zrobić by dalej dojść ale samo dojście to często walka z samym sobą i obrazem, a na odbiór pracy żadnego wpływu nie mam i dopieszczenie nie ma większego znaczenia moim zdaniem