Wpis z mikrobloga

#meble #meblenawymiar
Korzystał ktoś z usługi mebli na wymiar w Meble.pl S.A?
Kupiłem 06.08 szafę na wymiar za 2,3k, przyjechała 17.08 i od tamtej pory są same problemy:
- instrukcja jest w zwyczajnie zła. Dział reklamacji sam proponuje złożenie szafy "na czuja" nie korzystając z instrukcji
- uszkodzone deski
- brak elementów do skręcenia szafy
- gdy elementy już są to nie pasują. Dział reklamacji proponuje, żebym sobie wziął obcęgi i dociął śruby tak, żeby pasowały xD
- fronty szuflad są źle wykonane, tu filmik https://youtu.be/5iFA8owOlPY?si=q0Fil9xULQ5f2x-D
Telefonicznie w zeszłym tygodniu proponowali, że dział konstruktorów dośle mi odpowiednie deski, zwrócą hajs za kupione w OBI elementy i dadzą rekompensatę za pół miesiąca pieprzenia się z tym odpadem meblarskim. A dzisiaj odpowiedź ze zdjęcia.
Ktoś się bawił w takie tematy? Nie wiem czy uderzać bezpośrednio do Powiatowego Rzecznika Konsumenta czy co ( ͡° ʖ̯ ͡°)
LetniMajonez - #meble #meblenawymiar
Korzystał ktoś z usługi mebli na wymiar w Meble....

źródło: IMG_20230901_173641

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@chaszczyk: Nie no, mam nadzieję, że znalazł się drugi szczęśliwiec przez 11 lat działania tej firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie to najwyżej jutro pojadę do tego grajdołka w Rzeszowie (°°
  • Odpowiedz
  • 0
@marcel_pijak: dzięki mireczku, ale wszystko sprowadza się teraz do tego, że nie chcę płacić 2,3k za szafę w tak opłakanym stanie. Jakbym chciał uszkodzoną szafę bez części elementów, z wymogiem własnych poprawek i praktycznie bez instrukcji to wziąłbym szafę z outletu Ikei za 700zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aeciatko: widocznie mamy inne standardy, bo w takiej Ikei da się jeszcze taniej. Taki odpad powinien być sprzedawany za maksymalnie 1200-1300zł ( )
Wiem, że we wpisie nie ma wymiarów szafy ani samego mieszkania, ale musiałbym być niepoważny, żeby wydać więcej za małą szafę do kawalerki, w której pomieszkam jeszcze maksymalnie 1-2 lata ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
Zresztą jadę właśnie do Ikei na outlet popatrzeć na ceny szaf. Jak nadal będą kombinować na zasadzie "weź se Pan napraw naszą nową szafę" to im wyliczę średnią cenę z tego outletu i niech zwracają różnice ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz