Wpis z mikrobloga

  • 7
@Rosalinea: no ogólnie że nie widzieliśmy wszystkiego. Ze sabina powiedziała wszystkim uczestników, że to nic że #!$%@? pierwsze wrażenie zrobiła ale żeby wszyscy jej dali szanse i z nią pogadali. Ze wspierała Lucje jak płakała i przy niej była ale tego nie pokazali. I że ktoś z uczestników kłamie ze odebrał Lucje neutralnie na wejściu a wcale tak nie było bo wszyscy ale to wszyscy odebrali ja bardzo negatywnie, księżniczkowato. Osoba
  • Odpowiedz
@Helen97 Ze tez nie poczekałam tych kilku minut aż strescisz i zmusilam się do obejrzenia tego stories…
Dodałabym jeszcze, ze w dużym skrócie: ani razu nie przyznaje się, ze przesadziła, tylko, ze telewizja źle albo nie wszystko pokazała, że po prostu była wyprowadzona z równowagi przez innych, ze jako jedyna broniła Łucję, a w programie nie pokazali prawdy o niej. I używa przy tym ogromnej ilości powtarzanego „gdzieś tam”.
  • Odpowiedz
  • 0
@Helen97: albo jednak nie wiem czy to zajęcza warga powiedziała że odebrała Karolinę neutralnie. Wydawało mi się że u niej. U kogoś to widziałam ale teraz nie umiem znaleźć... Pewnie ktoś usunął już te storke xD
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Jeszcze gada, że Łucja pomyliła program rozrywkowy z teatrem, bo dawno nie widziała tak oskarowej roli XD Chyba sugeruje, że udawała jej przyjaciółkę? Żali się, że Łucja na swoim story nie wspomniała, że to Sabina ją pocieszała i była przy niej, gada, że każdy miał oddzielny powód, żeby jej nie lubić plus oczywiście argument, którego nie mogło zabraknąć - Łucja miała plan na parę z KAŻDYM chłopakiem XD A jak
  • Odpowiedz
@leemealitie hahaha. Czyli „ Złota Malina” jednak dla Sebiny!!! Brawo ona! …. Ale co do Rocha mam swoje mało popularne przemyślenia. Napiszę zaraz co ja o tym myślę w osobnym wpisie. Dajcie znać ( możecie mnie ukamienować) co o tum myślicie
  • Odpowiedz