Wpis z mikrobloga

Nie, nie jest logiczne, to jest szczucie człowieka a jak podsumujesz te rady to wychodzi - nie rób nic jeśli nie musisz, zastanów się 5x przed wszystkim czy to w ogóle jest potrzebne, najlepiej to siedź, żryj (warzywka i to nie za dużo czasem) i spij, z domu nie wychodź bo jeszcze wygenerujesz ślad węglowy a jeszcze lepiej to w ogóle nie żyć.


@krucjan: Ubzdurałeś sobie coś co nie wynika z
@Ghost2: a skąd oni wiedzą co kupujesz? bo nie sądzę, że wyliczają to na podstawie zapłaconej kwoty w danym sklepie. Jeżeli mają wgląd do paragonów to #!$%@? stamtąd chłopie xD
@login_cwiczebny: Możesz mi wskazać logiczne wynikanie pomiędzy faktem kto jest pomysłodawcą jakiegoś konceptu a użytecznością tegoż konceptu lub jego prawdziwością? Czy gdyby Hitler wymyślił prawa zwierząt, to umniejszałoby to w jakikolwiek ich słuszności? Czy gdyby Stalin wymyślił teorię miary i całki, to znaczyłoby, że nie należy na tej podstawie tworzyć i używać teorii prawdopodobieństwa?
faktem kto jest pomysłodawcą jakiegoś konceptu a użytecznością tegoż konceptu lub jego prawdziwością


@Bestiariusz: dbanie o środowisko, niekupowanie gówna dla samego kupowania. Sam jeśli mogę gdzieś podejść to idę pieszo, a nie odpalam auto. Ale cała wina za zło tego świata jest przerzucana na odbiorcę końcowego wszelakich dóbr. Korporacje jak BP nie mają sobie nic do zarzucenia (jak np z wyciekiem ropy u wybrzeży Meksyku, Deep Water Horizon jak byś nie
@login_cwiczebny: Poprosiłem o logiczną konsekwencję pomiędzy przydatnością konceptu a faktem kto jest jego pomysłodawcą. Nie widzę jej tutaj. Autor wklejonego przez Ciebie artykułu nie rozumie tego jak liczony jest ślad węglowy. Przykład bezdomnego to świetnie obrazuje. Możemy przyjąć, że bezdomny ma prawo, między innymi, do korzystania z dróg, szpitali (chociaż w USA to może nie być oczywiste) lub usług wojska. Zatem jego ślad węglowy wzrasta o uśredniony ślad pochodzący z tych