Wpis z mikrobloga

#przegryw Dzisiaj widziałem jak ksiądz szedł do szpitala, pewnie dać ostatnie namaszczenie. Ciekawe w jakim wieku był „umierający” ostatnio też widziałem Julkę która szła do kościoła na mszę. Pomyślałem wtedy co jest grane?

Jestes wierzący?

  • Tak 14.3% (7)
  • Nie 63.3% (31)
  • Sceptycznie nastawiony 22.4% (11)

Oddanych głosów: 49

  • 9
@RegitMell: Nie masz zapewnienia, masz tylko nadzieję, że coś po śmierci będzie.
Gdyby taki Jezus z objawieniami rozmawiający z bogiem pojawił się dzisiaj to szybko by trafił na leczenie psychiatryczne.
Ciekawe ile osób na oddziale dla schizofreników miewa objawienia.
@SzycheU Racja ale wiara w Boga jako katolik jeszcze nie jest taka zła, nakazuje aby być dobrym dla innych a tacy muzułmanie wierzący w w allaha który nakazuje zabijania innych, niewiernych Allahowi? To jest dopiero kosmos. Ci idioci idą na to i doprowadzają do zamachów z nadzieją że w niebie będą na nich czekały 72 dziewice czy ileś tam xD
@RegitMell: Zwykła moralność i normy społeczne nakazują ci w zasadzie praktycznie to samo co dekalog czyli nie kradnij, nie #!$%@? żony kolegi, nie zabijaj, jak jesteś w związku to się ruchaj z jedną osobą itp. Nie pamiętam już co tam jeszcze było.
A muslimy to w ogóle inny świat. Pamiętam jak w 2015 roku była ta akcja relokacji imigrantów w UE to chodziłem wtedy na protesty przeciwko wpuszczaniu ich do Polski.