Wpis z mikrobloga

Szkoła zryła mi banie. Właśnie śniło mi się że nie zdałam z angielskiego. Najpierw zdawałam jakiś egzamin który nawet dobrze mi poszedł, później jakaś prezentacje. Byłam pewna że zdałam a okazało się że nie bo nie mam wypracowania oddanego i mnie #!$%@? przez to ze #studbaza bo mi pkt ECTS zabrakło ( ͡ ͜ʖ ͡) XD ja już mam dość edukacji. Po nocach mi się to zasranstwo śni a i tak babka z HR ci powie że studia to zabawa i picie wódki w akademiku i dlaczego nie masz doświadczenia przecież mogłeś #!$%@?ć. A teraz zapraszamy #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 3
@szynszyla2018: jeśli ktoś został wyrzucony ze studiów, szczególnie w Polsce, gdzie jest to wybitne osiągnięcie, dodatkowo przez niedopilnowanie takiej pierdoły, no to już świadczy jedynie o twoim, raczej lekceważącym, stosunku do uczelni, a nie o samej uczelni na którą się zapisałaś świadomie i dobrze wiedziałaś jakie konsekwencje wynikają z takiego, czy innego faktu. także to nie kwestia edukacji, a raczej twojego stosunku do niego ( ͡ ͜ʖ ͡
@Castellano:

szczególnie w Polsce

Serio? xD Przecież to za granicą studia są płatne, wystarczy się dostać, a jak płacisz to cię już nie wyrzucą, bo to jeden wielki biznes, wszyscy kończą studia uroczyście jednocześnie. Więc ukończenie studiów w Polsce to większa sztuka, niż za granicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)