Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do tych ktorzy umawiają sie na seks przez apki typu tinder i badoo

Jak wy to robicie. Nigdy nie pytacie wprost albo "na około", tylko najpierw spotkanie i na spotkaniu pytacie, czy to ma jakos nie wiem, samo z siebie wyjść??

A jesli wszystko ma sie rozstrzygac na pierwszym spotkaniu, to to wydaje mi sie ze jestem na straconej pozycji, bo zawsze ciezko mi z tym idzie i lepiej mi sie pisze.
A teraz zgadalem sie z taką jedną na badoo i przedstawilem jej troche "na okolo" o co mi chodzi i okazalo sie ze tez jest zainteresowana, bo napisala ze "najpierw musimy sie spotkać, zeby ocenić czy obie strony są zainteresowane, bo co innego pisanie a co innego na żywo", ale myslie ze nic z tego nie bedzie, bo zawsze mam problem zeby z kims złapać dobre, luźne flow i gadam o czymkolwiek byle gadać

#tinder #badoo #seks
  • 17
@essos: Też nie wiem jak ludzie to robią, ma za sobą już kilka spotkań (z zamiarem budowania relacji) ale nigdy nie nadarzyła się okazja aby do tego doszło przed 5 spotkaniem. Może ja coś źle robię, ale myślę że tutaj musi zagrac głównie ogromna pewnośc siebie. ()
@sberatel: Wlasnie wqszyscy tak gadają, a ciezko cokolwiek wyczaic na seks. To ze teraz jedna wyrazila zainteresowanie to wyjątek, bo wczesniej zazwyczaj konczylo sie usuwaniem pary
@essos: @DestroyersPL @sberatel na tych aplikacjach czesto laski ktore lubia sie ruchać, bawić i pic szukaja tam potencjalnych nowych znajomych do wyskoczenia w weekend ale wprost Ci nie napisze ze ona niczego na powaznie nie szuka bo wiadomo jak tu z nimi bywa, czesto idzie to odczuć w rozmowie czy laska jest wyluzowana czy sztywne, czy ma jakies zasady typu spotkanie tylko np w kawiarni albo gdzie nad woda gdzie pełno
@xGooolx: @sberatel@DestroyersPL Zapytałem tą z którą teraz pisze która i wyraziła zainteresowanie na "figle" (ale po ewentualnym spootkaniu) czy jest jakis typ mężczyzn ktorych wolalaby unikać albo ktorych lubi (zeby zobaczyc czego sie spodziewac) i napisala ze lubi konkretnych i zdecydowanych, czyli moje przeciwieństwo, a nie lubi "pantoflarzy ani jakiś cipek". Wydaje mi sie że sie z nią nie zgadam.

Da rade jakoś udać pewność siebie i zdecydowanie na spotkaniu?
@essos: ja pitolę chłopie, jakbyś był przystojny to byś nie zadawał takich pytań, bo na dzisiejszy wieczór miałbyś umówione ruchanie z tindera...

To jest proste. Masz ładny ryj i jesteś wysoki=ruchasz. Kobiety lubią seks bardziej od mężczyzn i same prą do seksu z najprzystojniejszymi mężczyznami.