Wpis z mikrobloga

@tiritto: Niestety DAN i inne exploity ChatGPT zostały już zablokowane. Na podstawowej wersji to klasyczna gadka, że #!$%@? muje nie może odpowiedzieć na takie pytanie i daje rady co każdy wie xD
@BlackReven Nie znam się, ale spróbuj opublikować filmy, których ktoś będzie szukać. Cokolwiek co daje szansę, że po wyszukaniu czegoś jednym ze znalezionych filmów będzie akurat Twój. Jeśli czasami ktoś go obejrzy to YT może zacząć proponować ten lub pozostałe filmy z kanału nawet zupełnie innym ludziom. Może akurat ktoś kliknie, obejrzy przez chwilę i YT będzie częściej proponować dany film do obejrzenia.
@Streiter: Nie no, na YT to nie liczę, że będę miał jakiekolwiek wyświetlenia, bo są tam głównie parogodzinne archiwa z Twitcha (podejrzewam, że głównie dla mnie, aby później coś z tym zrobić (np clipy, a nuż może w przyszłości ktoś inny to zrobi :3)).
Bardziej mi chodziło o to aby być bardziej rozpoznawalnym, czyli jakoś oszukać(?) algorytm, aby mi promował częściej filmiki, aby uświadomić ludzio, że taka osoba jak ja istnieję
@Hajak: "Problem" z tym że na Twitchu są nawet osoby (Polacy), którzy używają zwykłych PNG Vtuberów i #!$%@? potrafią mieć +100 ludzi na streamach, gdzie wchodzę do nich i się zastanawiam co oni w tym widzą, bo nawet osobowość streamera jest dla mnie nijaka xDDD

Czy mam ból dupy? Kuźwa dupa mi pęka jak cholera i mam ochotę kupić maść na ból dupy xDDD