Wpis z mikrobloga

Proszę o pomoc, wygląda na to że mogę miec hppd po swoim pierwszym tripie z grzybami. Czuję się trochę oszukany bo naczytałem się opini jakie to jest terapeutyczne, zmagam się z depresją od lat i teraz dochodzi mi kolejny problem. Czy są tutaj osoby którym to przeszło? Chodzi głównie o śnieg optyczny i problemy ze snem. proszę Was piszcie na poważnie bo mój stan nie jest ciekawy. #psychodeliki #psylocybina #narkotykizawszespoko #goldenteacher
  • 22
  • Odpowiedz
  • 7
@BrunoShulz ile zjadłeś i jaka odmiana? ile czasu minęło od tripa? to normalne że czujesz jakiś tam afterglow powinno ci przejść.
pomyśl o mikrodawkach jeżeli celujesz w efekt terapeutyczny.
  • Odpowiedz
  • 2
@420_3 zjadłem 3g, teraz już wiem że to za dużo na pierwszy raz, ale przeczytałem że to normalna dawka na średniego tripa. Odmiana Mazatepec. Było to tydzień temu.
  • Odpowiedz
@BrunoShulz: pomocne w tym wypadku może być skorzystanie z pomocy psychoterapeuty zajmującego się integracją doświadczeń psychodelicznych lub psychiatry. Tu trochę więcej o tym, czym jest HPPD. Na grupie znajdziesz też listę terapeutów zajmujących się integracją.
  • Odpowiedz
@BrunoShulz: jest mało prawdopodobne by psylocybina miała Ci wyrządzić długofalową szkodę, to środek znany i używany od tysiącleci. Może masz nawrót podstawowych chorób i tyle. Organizm lubi płatać figle, a nie od dziś wiadomo, że stres sam w sobie pogarsza czasowo wzrok. Rozmazanie, plamki, nieostre widzenie moze byc od samych zaburzen nerwicowych. Nie wkręcaj sobie, samo przejdzie za kilka dni. ¯\(ツ)/¯ silny stres niczym kula sniegowa napedza kolejne somaty (
  • Odpowiedz
@BrunoShulz:
A silny jest ten śnieg, czy raczej taka bardzo drobna kaszka, widziana głównie przy słabym oświetleniu?

Może być tak, że zacząłeś zauważać coś co było cały czas, ale mózg tego nie rejestrował. Ja podobnie mam z piszczeniem w uszach. Piszczy mi jak cholera, ale przez 99% czasu tego nie słyszę, bo się na tym nie skupiam. Swoją drogą piszczenie zacząłem rejestrować chyba od czasów zabawy z dysocjantami( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@BrunoShulz:

Chodzi głównie o śnieg optyczny i problemy ze snem. proszę Was piszcie na poważnie bo mój stan nie jest ciekawy


W czym dokładnie jest problem?

Śnieg optyczny jest i tyle, pewnie zniknie. Chociaż znam ludzi, których on zwyczajnie #!$%@? i próbowali z nim walczyć.

A spać czemu nie możesz?

Lepiej powiedz co na tripie zobaczyłeś, ze stan jest nieciekawy.
  • Odpowiedz
@BrunoShulz:
Idź do neurologa jeżeli doszło do hppd, a nie pytasz na wykopie.
Jeżeli doszło do uszkodzenia mózgu po psylo (w co watpie) to czym szybciej skontaktujesz się ze specjalistą tym lepiej i masz większe szanse na poprawę swojego stanu zdrowia.
Miałeś jakieś zdiagnozowane zaburzenia psychiczne u siebie lub w rodzinie?
Ten snieg optyczny masz ciągle czy on ustępuje ale powraca?
  • Odpowiedz
@BrunoShulz: Pytałeś się swojego Głosu Wewnętrznego dlaczego to masz i co z tym zrobić? Słyszałem ze ludzie po zintegrowaniu doświadczenia psychodelicznego i naprawienia problemów męczących psychikę przestają mieć z tym problem i znika samoistnie.
  • Odpowiedz
  • 2
@KoninaBeZiomeczka Spotkałem się z psychologiem który zajmuje się integracja takich doświadczeń. Tyle że sam trip nie był jakiś traumatyczny, miałem bardzo chaotyczne wizualne i byle tym zestresowany, trip nieprzyjemny ale nie jakoś traumatyzujacy. Dopiero potem zaczęły się problemy. Dlatego myślę że integracja tripa może nie pomoc w moim przypadku.
  • Odpowiedz