Wpis z mikrobloga

Wyrwałem switcha z grami po taniosci (a jest to moje drugie podejscie) i poza smiesznymi, pastelowymi grami chcialem ugrac cos z innych platform. Wiem ze konsola pod mario i zeldy ale liść i ilosc śliny jaką przyjąłem na mordę od nintendo po obejrzeniu ich wypustów z innych platform jest niewyobrazalna xD
Przeciez wypuszczac najnowszy crap z grafiką zaciągnietą z Xperii anno domini 2012 albo porównywalnej do CS 1.6 to gorzej niz zart xD
Dzis wleciała promka na inny region i z ciekawosci odpaliłem gameplay z WRC 10 i az mnie zatkało ze ktos to wypuscił do sprzedazy xD
Przeciez samą mocą switch dzwignąłby niejeden taki tytuł przyzwoicie podany dla oka. Ale po co sie przepracowywac jak stado baranów i tak kupi w pełnej cenie. Nintendo= Apple.

#nintendo #nintendoswitch #konsole
Pobierz vauecki - Wyrwałem switcha z grami po taniosci (a jest to moje drugie podejscie) i po...
źródło: pedauy
  • 19
@vauecki: Fakt, użyłem złej templatki, nie chciało mi się szukać bardziej adekwatnej.

Niemniej hejt na to, że developerzy nie starają się optymalizować gier na switcha, tylko wypuszczają port z grafiką tak obcięta ,że wygląda jak gówno, żeby jakkolwiek to chodziło - jest moim zdaniem źle wycelowany. To nie wina devów, że sprzedają taki crap, może nawet by chcieli to dopracować bardziej, ale management obcina czas na pracę nad portem do minimum,
Przeciez samą mocą switch dzwignąłby niejeden taki tytuł przyzwoicie podany dla oka.


@vauecki: tegra x1 ma 8 lat, to jest przepasc na rynku ukladow mobilnych.

Switch mial problem z xenoblade 2, ktore wyszlo na premiere i bylo exclusivem. A ty bys chcial na tym miec, w sensownym stanie gierki z duzych konsol/PC z roku 2023.
To cos tu chyba nie bangla


@vauecki: sam wcześniej napisałeś, że to jest konsola do mario i zeldy. Cała branża uważa tak samo, więc porty z innych platform są robione na #!$%@?, bo nie warto poświęcać pół roku na dobrą konwersję jak sprzedadzą 69 kopii na całym świecie
chłopie kupiłeś 8letni sprzęt i narzekasz, że grafika słaba? nie jesteś raczej najostrzejszym ołówkiem w piórniku.


@inrzynier: porónuję do gier i platform sprzed 10 lat więc cos sie #!$%@? jesli grafika jest gorsza a nie porównywalna/ lepsza. Kuleje czytanie ze zrozumieniem xD
zrownujesz Apple i Nintendo dlatego, że jakiś twórca third party wydał kiepsko zoptymalizowany port? Cóż za wybitny umysł! XD


@OlFunkyBastard: Znaczy co, nintendo nie wie co wydaje tak jak hitler nie wiedział o wojnie? Gra jest formą reprezentatywną danej konsoli i niby #!$%@? by obchodził nintendo co i kto wypuszcza? Jak by tak było to nie blokowaliby tak restrykcyjnie konsoli do chocby homebrew. I po co te wycieczki o umyśle?
liść i ilosc śliny jaką przyjąłem na mordę od nintendo po obejrzeniu ich wypustów z innych platform jest niewyobrazalna xD


@vauecki: Myślę że powinieneś zgłosić oryginalnym twórcom że Nintendo samo sobie wypuszcza marne podróbki ich gier na własny sprzęt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vauecki: nintendo to producent i sprzęt dla 3 gier. Ich fani są jeszcze bardziej odkorowani jak fanboje appla, bo uzasadniają sobie ruchanie w dupę przez kupno 3 serii "electric boogaloo" pokemonów, zeldy i mario. Reszta to są takie właśnie padaki, żeby nie było tak ordynarnego wała, że w sklepie masz 3 gry na krzyż xD
Znaczy co, nintendo nie wie co wydaje tak jak hitler nie wiedział o wojnie?


@vauecki: cytat do którego się odwołujesz brzmiał troszkę inaczej i to troszkę jest tu szczególnie istotne. Brzmiało to tak: "Nie ma dowodów na to by Hitler wiedział o holokauście." Historycy to potwierdzą bo faktycznie nie ma żadnych dokumentów, które świadczyłyby o tym, że Hitler wiedział. Co oczywiście nie oznacza, że nie wiedział. Nie zależnie od tego co