Wpis z mikrobloga

Hejka, szukam nowego laptopa, bo mój chce umrzeć, a ja mu sukcesywnie nie daje.
Chciałabym go trochę do wszystkiego, bo i do grania, na studia i pewnie do pracy. A przede wszystkim, żeby mi długo służył. Wiem, że znalezienie takiego balansu w laptopach może być trudne, ale znalazłam fajną promocję i chyba ona mnie tak kusi. Czy może w tej cenie (4k) byłoby coś lepszego dla moich wymagań?
https://www.neonet.pl/laptopy/hp-victus-16-e0212nw-r7-5800h-16gb-1tb-ssd-rtx-3060-16-1-fhd-144hz-w11h.html

#pcmasterrace #laptopy #programista15k #it #komputery
  • 9
  • Odpowiedz
@miaow: ludzie narzekają na jakość tych HP. Można poczytać na reddicie dużo postów o tym laptopie i jego odpowiednikach z każdej marki i polecam to zrobić. Ja zdecydowałem się na legiona w tym budżecie, ale jeżeli zamierzasz go nosić na te studia/do pracy to nie polecałbym do twojego zamierzonego użycia bo jest ciężki i bateria strasznie krótko trzyma (co chyba będzie problemem przy wszystkich gamingowych laptopach). Zastanowiłbym się w jakie gry
  • Odpowiedz
@miaow: mam ASUSa TUF właściwie o bardzo podobnej specyfikacji od prawie 3 lat i powiem tak:
To bardzo udana specyfikacja i generacja i większości osób wystarczy, ale już wchodzi nowe. Teraz brałbym ryzena serii 7000
32GB RAMu minimum w każdym wypadku
Dysk min. 2TB, ale to wg potrzebeb - zwykle są tam dwa złącza, więc nie ma co kupować pojemnych dysków 4TB albo od razu dwa po 2TB - szybkie, ale
  • Odpowiedz